Jump to content

Nowości lotnicze w skali 1/72

Recommended Posts

Na Swaroga co za gniot.....

• Like 1
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wszędzie, @ dosłownie wszędzie muszą wpieprzyć te zasrane szwabskie krzyże  Nawet do modelu aeroklubowego cywilnego samolotu. No ale wiadomo, prawa rynku, skoro to się najlepiej sprzedaje. "Cześć, jes

Przypomniała mi się anegdotka z Etiopii jaką kiedyś wyczytałem lub zasłyszałem... Otóż zwykle, kiedy śmigłowiec lądował koło jakiejś wioski, natychmiast był otaczany przez mieszkańców ciekawych przywi

Jostein, prowadzisz od dłuższego czasu niezrozumiałą dla mnie krucjatę antyarmowską ale już starczy. Nie pasują Ci ceny, to nie kupuj. Nie odpowiada Ci jakość zestawu, to nie kupuj. Masz zastrzeżenia

Posted Images

Albo poszli w "what if" albo mają przecieki z LOTu... :mrgreen:

Polecam przeczytać ostatnie zdanie :D

Problemem tego Airbusa jest to ze nr rejestracyjny ma Boeinga :D

W dniu 8.04.2021 o 19:30, Grzes napisał:

Albo poszli w "what if" albo mają przecieki z LOTu... :mrgreen:

W dniu 8.04.2021 o 18:32, RAV napisał:

MisterCrap osiągnął kolejny poziom w fantazjowaniu:

Airbus A320 w barwach PLL LOT

Ludzie ! Niech dzieciaki sklejają nawet takie modele. Ważne aby zaczęli, później przyjdzie czas na liczenie nitów ! A jako dziadek (!) kupię go wnukowi, niech skleja, maluje i nakłada te kalki, nawet do góry nogami. Poligon doświadczalny ! Na czym ma się uczyć ? Na modelach po 100zł ? Nie da rady ich skleić. Sam, w wieku 10-15 lat, tworzyłem jeszcze większe sf.

Edited by kopernik
  • Like 2

Ależ niech sobie sklejają, nawet hellerowskiego Airbusa! Tylko dlaczego podsuwać im fałszywe informacje? Jest mnóstwo ciekawych, prawdziwych malowań A320...

.

Edited by Moses
10 godzin temu, kopernik napisał:

Niech dzieciaki sklejają nawet takie modele.

A czy ja napisałem żeby nie sklejali?

Ale tak jak napisał @RAV - niech będzie wzmianka, że takiego malowania nie było.

Zakładam się, że niejeden doświadczony modelarz czy miłośnik lotnictwa, widząc to pudełko zastanowi się czy czegoś nie przeoczył?

Na marginesie - sam mając model Plasticarda B727 zrobiłem go w barwach LOTu. Nie było wtedy kalkomanii, więc całe malowanie robiłem z ręki Humbrolami.

29 minut temu, Grzes napisał:

Zakładam się, że niejeden doświadczony modelarz czy miłośnik lotnictwa, widząc to pudełko zastanowi się czy czegoś nie przeoczył?

I już jest okazja by poszperać i poczytać dociec prawdy jak mu będzie zależeć.

Co mieli napisać na pudełku?:

Uwaga ! takiego malowania nie było bo transakcja ( tu można wstawić dane firm) nie doszła do skutku i daliśmy numer rejestracyjny z Boeniga???

Sorry, to już jest dziwne...

Na pudełku nic. 

Jeśli już to przy schemacie malowania.

A swoja drogą - malunek na pudełku świetny!

W zeszłym roku, gdy uziemnienie Maxa trwało ws najlepsze, przeczytałem, że LOT wydzierżawił dwa A-320, ale przypuszczam, że nie miały takie malowania tylko (jak to zwykle się robi) mały napis na kadłubie. No, MC może poszedł krok albo dwa dalej...😉

8 godzin temu, Grzes napisał:

Na pudełku nic. 

Grześ, ale te modele kupuje się pod wpływem impulsu i oczami, w sklepie z zabawkami...nikt tam się nie zagłębia w niuanse. 

Fachowcy od razu wyłapali babola, a ludożerka? Im to lotto...

Ej serio jesteście tak naiwni że uważacie że powstanie tego malowania bylo spowodowane plotami o wykupieniu niemieckiej firmy przez LOT? Przecież ta firma to jeden wielki babol, a to co widzimy na pudełku to standardowe wciskanie g.... W sreberku, klientowi. Przecież to malowanie powstało tylko po to aby model był lepiej sprzedawałby w hipermarketach, gdzie wąsaty Janusz będzie kupował dla swojego brianka, bo takim leciał do Egiptu piramidy ogladac

I znowu to samo...

Babole to wydają  firmy zaangażowane, za x razy pln...

Powinni się od nich uczyć marketingu i dystrybucji.

2 godziny temu, Focus napisał:

170093220_3871071176340524_4619990530780787552_n.jpg

Coś ostatnio wysyp tych dobroci - jakiś czas temu Academy wydało F-4J, później Hobby 2000 wznowiło F-4C/D, a teraz to. No i jeszcze czekamy w Polsce na przylot F-4E z tego samego wydawnictwa. Coś mi się zdaje, że jeszcze chwila a dowiemy się o F-4G.

W dniu 8.04.2021 o 20:06, Tap-chan napisał:

Widziałem preorder F-14B od GWH na LuckyModel. Szkoda, że o 48 zapomnieli 😞

A przy okazji to który F-14 lepszy - nowy Academy czy Fine Models?

5 godzin temu, pepociufakers napisał:

Coś ostatnio wysyp tych dobroci - jakiś czas temu Academy wydało F-4J, później Hobby 2000 wznowiło F-4C/D, a teraz to. No i jeszcze czekamy w Polsce na przylot F-4E z tego samego wydawnictwa. Coś mi się zdaje, że jeszcze chwila a dowiemy się o F-4G.

A późnego E ze slotami jak nie było, tak nie ma.

2 godziny temu, Matys napisał:

A późnego E ze slotami jak nie było, tak nie ma.

Prędzej Finemolds na przykład zrobi takiego F-4E i może warianty rozpozanawcze, niż brytyjskiego FG.1 czy FGR,2, niestety.

8 godzin temu, pepociufakers napisał:

A przy okazji to który F-14 lepszy - nowy Academy czy Fine Models?

Chyba GWH