Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

O, i bardzo podoba mi się ta informacja. Biorąc pod uwagę bądź co bądź bardzo dobre zestawy tego samolotu od Kinetica i jeszcze fakt, ze choćby kalki daje Cartograf, nie bedzie trzeba zaopatrywać sie w aftermarkety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mates napisał:

Biorąc pod uwagę bądź co bądź bardzo dobre zestawy tego samolotu od Kinetica

Tu bym dyskutował. Sam jeszcze nie składałem, ale niemal w każdej relacji widać jak fatalnie jest spasowany ten model w części nosowej. Choć ponoć od pierwszego zestawu w 2016 roku coś tam poprawili w tym temacie.

Z reboxów Kinetica jeszcze jedna ładna rzecz się szykuje:

Boxart F-104G RNLAF Starfighter 48090 Kinetic

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F-104g w przyszłym roku pewnie będzie tłuczony , a to kinetic a to ammo (juz kelpią) a później cos jeszcze, zastanawiam się czy oni to opchną(jedne kalki w pudelku). Kupiłem niemieckiego a w sumie zależy mi na duńczyku, którego  dokupilem,  najciekawsze w malowanie  ale  raczej  wydany nie będzie :) Dziwny klimat wg mnie.

Ps. jest jednak maszyna na ktora czekam su-25 i w 1/48 i 1/72

Edytowane przez Bobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Su-30MK to #1 w 2020. To znaczy mam pobożną nadzieję, że wyplują go gdzieś w okolicach pierwszego kwartału. A potem, bo gdzieś w połowie roku pewnie, wyskoczy F-4E od ZM. F-14A od GWH też może przygarnę.

A F-104 to się ostatnio namnożyło... strach lodówkę otworzyć. No i jeszcze za 4 lata będzie od AMK. Może.

Edytowane przez Tap-chan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Bobek napisał:

F-104g w przyszłym roku pewnie będzie tłuczony , a to kinetic a to ammo (juz kelpią) ...

To jeden i ten sam model tylko pudełko i kalki inne ? Zestaw Ammo atrakcyjny - kalki dla 5 czy 6ciu krajów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, po przerwie świątecznej ruszę z kabiną to zobaczę. Poza dyszami nie wygląda źle, no, może jeszcze faktura powierzchni jak w jakimś plastyku z lat 90... I górę, i dół kadłuba jechałem papierami i gąbkami, żeby wyrównać. Ale ich F/A-18 to stary wypust, 2007 rok, Tomcat aż o 3 lata młodszy - przeskok jakościowy idzie dostrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dziś oficjalnie zapowiedziano Su-27UB GWH, premiera na wiosnę, a to grafika jaka będzie na pudełku:
image.thumb.jpeg.108854fe2fb378209d11e13ffe4acbe6.jpeg
Uuuu... KittyHawk zbierał się jak pies do jeża i właśnie przegrał mnie (klienta) w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Refleksy wokół paneli i nitów podpowiadają, że ktoś chyba dziubał to wszystko ręcznie igłą w uchwycie do wiercenia :D Po przejechaniu papierem dało by radę.

Ale poziom detali fajny, i jakkolwiek średnio lubię jedno miejscowe Flankery to nad tym mógłbym się już zastanowić :)

 

Wygląda na to, że rok 2020 będzie udanym rokiem dla takich jak ja. Udanym, ale finansowo klapa :D 

Su-57, Su-25, Su-27UB i Su-30SM od KH

F-14A, Su-27 i Su-27UB, od GWH

F-4E od ZM.

I warto zobaczyć, co za gluta F/A-18F wypuści HB. Kupię z ciekawości, jeżeli cenowo nie przebije Hasy.

Jeszcze mi tylko MiG-29UB, MiG-35 i MiG-23UB brakuje do szczęścia.

 

 

Edit

Widziałem resztę zdjęć na FB i jest po prostu super detalizacja. Bierę w ciemno tego Su-33. Jak ja się cieszę, że od kilku miesięcy nie kupiłem żadnego modelu, nie chciałem nic pod choinkę i urodziny :D Prezenty przyjdą, tylko nieco spóźnione.

Edytowane przez Tap-chan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili podejrzewałem, że ktoś zrobił sobie żart i wrzucił skadrowane zdjęcia z zestawu Kinetica. Aż wziąłem pudło do ręki i zacząłem porównywać, i dopiero wtedy szczęka mi opadła. Pod względem jakości detali ten Aviation Art bije Kinetica na głowę, przynajmniej miejscami.
Zrobiłem kilka zdjęć dla porównania.

kRDH8I1.jpg

WlIwkV8.jpg

Q9fyiDW.jpgAzOyt1r.jpg0Kn7I5A.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rodzinę Su-27 z KH to bym się nie napalał za szybko. Poziom ich marketingowca jest mega żenujący. Wrzuca grafiki pudełek kompletnie od czapy, be żadnego sensownego komentarza ani daty przewidywanego wydania. Grafika z APA-5 I wózkiem na uzbrojenie była co najmniej rok temu A dopiero się pojawia w zapowiedziach w niektórych sklepach. Mam czasem wrażenie, że tam siedzi jakiś dzieciak i wpuszcza fotki pudełek bo mu ojciec każe. Na bank wcześniej wyjdzie GWH - Ci są przynajmniej poważni. 

A to Aviation Art to juz cos wydalo wczesniej ? Ta morska Suka wygląda cudownie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.