Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Psar77 napisał:

A to Aviation Art to juz cos wydalo wczesniej ? Ta morska Suka wygląda cudownie...

Niczego nie wydało i nie nazywa się Aviation Art, nikt nie wie jak się będzie naprawdę nazywać.
Cała historia zaczęła się gdzieś tam z 5 lat temu chyba, po drodze była wielka awantura na ARC, bo ktoś z tej firmy korzystał z pomocy w opracowaniu projektu od kogoś z forum, potem zniknął i nie dawał znaku życia. Generalnie wiele osób uważało (włącznie ze mną), że to jakiś spory przekręt. Aż do wczoraj, kiedy kompletnie niespodziewanie pokazali te piękne wypraski, praktycznie gotowe do sprzedaży.
Tak więc wiele wskazuje na to, że model wyjdzie i to niedługo (biorąc pod uwagę stan wyprasek i spasowanie części, pokazywane na kilku filmikach), ale nie wiadomo pod jaką  marką, możliwe że sprzedadzą komuś ten projekt, kto wie, a może pojawi się na rynku nowe AMK, tylko takie co umie robić dobre modele.
Podobno jako pierwszy ma się ukazać nie Su-33, tylko chiński prototyp T-10K, ale możliwe że to jakieś nieporozumienie jest (na FB autor wrzutki pisał coś o T-1, więc chyba to jakaś literówka i chodzi o T-10K), bo grafika prezentowana obok zdjęć wyraźnie pokazuje rosyjskiego Su-33.
Czas pokaże.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ceną szaleć nie będą mogli, bo na rynku wciąż jest świetny zestaw Kinetica za sensowne pieniądze. A ich zestaw dużo lepszy to nie będzie, zresztą wystarczy się przyjrzeć na zdjęciach, ile tam jeszcze jest niestaranności do poprawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinetic pokazał, jakie malowania będą w zestawie z F-18 Aggressor.

Poza tymi dwoma standardowymi, podoba mi się to z czarną gorą, choć w sieci nie mogę znaleźć fotek tego konkretnego egzemplarza.

nLuh9eu.jpg

 

CakuMTZ.jpg

Edytowane przez Mates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2020 o 23:24, Mates napisał:

Poza tymi dwoma standardowymi, podoba mi się to z czarną gorą, choć w sieci nie mogę znaleźć fotek tego konkretnego egzemplarza.

Proszę bardzo:

67251057_10211727604585895_807538990784708608_o.jpg

Więcej na https://www.masm.fr/Navycag/vfa7.htm

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Taka mała ciekawostka, w sumie to z grudnia 2019, ale co tam... Żywiczne podwozie do F-14A/BD Tamki kanadyjskiej firmy Kazan Model Dynamics.
Wygląda fajniutko.
W ofercie mająteż podwozia do P-51D Eduarda i jakiegoś tam meserszmita.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2019 o 10:18, Tap-chan napisał:

Tu zapowiedzi KH na 2020. 

80381181_2748220721896863_33586846805377

 

Nigdy z KH nie wiadomo jak to będzie, ale zawsze warto poczekać :) Ja czekam na te 3 nowości ze środka właśnie.

 

Pod spodem, w poście na FB było "szczęśliwego 2020" od Song Wanga. Su-25 też tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.