Jump to content

Nowości lotnicze w skali 1:48

Recommended Posts

To przecież oczywiste: model o rozmiarach Su-35 i z detalem znacznie lepszym, z dużo większą ilością części niż zestaw GWH. Cena w Polsce znacząco powyżej 400 zł, szczególnie że producent prawie na pewno nie będzie miał u nas dystrybutora i będzie tylko indywidualny import poszczególnych sklepów, albo w ogóle będzie kłopot z dostaniem tego u nas. No chyba że znowu komuś ten projekt jednak sprzedadzą, razem z formami.

• Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kitty Hawk trzyma formę. Nikt tak nie potrafi zepsuć wydawanych przez siebie modeli jak oni. Pozwoliłem sobie na szybko poprawić okładkę, tak, żeby odpowiadała zawartości: Zestaw, tak

Tyle detali, a pilota niet. Wstyt.  

A co w tym dziwnego? Od lat wiadomo, że Yahu Edka w blaszkach to zjada na dzień dobry. Edek nie dość, że ma paskudny raster to jeszcze ma przez niego nierówna powierzchnie nadruku, wygląda jakby było

Posted Images

Jak już wielokrotnie zostało wspomniane "Tanio to już było" :D Jak złotówka będzie stała do dolara po 2zł to się zrobi tanio, chociaż ostatnia taka sytuacja jaką pamiętam to było preludium  do tzw. "światowego kryzysu"...  

Sea Flankera i tak trzeba będzie kupić   :szczerbol:

EDIT:

Kinetic.jpg.e779afba6934067ab285b43490112781.jpg

To były czasy (2018) :haha:

Edited by mirage3

Dla narzekających że strasznie drogo (i słusznie narzekających) wciąż zostaje naprawdę świetny Su-33 Kinetica, warto o tym pamiętać. Mam też nadzieję że ważne dodatki jak np. dysze żywiczne do Kinetica będą pasować do zestawu Minibase.

Zestaw jest znany i co jakiś czas w różnych odmianach przepakowywany, i mimo, że jednego mam na składzie, to w tym cieszy mnie to, że Revell dał wersje do trzech malowań. I z tego co się zorientowałem, to chyba kalkomania jest Cartografa.

1266068-38062-27-pristine.jpg

Na razie to ktoś widział w jakimś wojskowym muzeum w Chinach taki zestaw tam sprzedawany okazjonalnie, nie wiadomo na pewno czy i kto to wyda w przyszłości. Pojawiły się plotki że to Bornco, ale co to będzie to się okaże.
Tak wygląda gotowy model, jak ktoś będzie w tym muzeum to może sobie kupić, ledwie 114 juanów.

Edited by DTG

Tu piszą co innego 😂 źródło ARC

Bronco Models has just released what is most probably a new tool (considering Bronco has up until now never reboxed a kit from another manufacturer) 1/48th MiG-15 "Fagot" kit - PLAAF Korean War - ref. FB4014

This first limited and commemorative boxing is reported to be followed by mass market boxing.

Source: http://www.moxingfans.com/new/news/2020/1026/8347.html

Skoro cytujesz to kilka postów dalej jest to opisane przez osobę nieco bardziej wiarygodną:

The kit is only being sold at The Military Museum of The Chinese People’s Revolution currently, as a collaboration products with the museum, but there is rumor that Bronco version will also be sold later as the normal edition.

Cannot find sprue pics(saw them somewhere but cannot remember) currently but quite sure they will be exposed online very soon.

1 godzinę temu, DTG napisał:

Skoro cytujesz to kilka postów dalej jest to opisane przez osobę nieco bardziej wiarygodną:

The kit is only being sold at The Military Museum of The Chinese People’s Revolution currently, as a collaboration products with the museum, but there is rumor that Bronco version will also be sold later as the normal edition.

Cannot find sprue pics(saw them somewhere but cannot remember) currently but quite sure they will be exposed online very soon.

Na jakiej podstawie opierasz swoje twierdzenie?  Kto jest wiarygodny a kto nie? 

Chcesz kręcić gówno-burzę zmień forum. 

Edited by mirage3

@DTG A ja wiem kim są obaj użytkownicy i co z tego?  HomeBe zakłada dużo tematów z info o nowych modelach i sprawdza się w tym znakomicie. Co do Haneto, porównaj kontekst swojej wcześniejszej wypowiedzi do tego co zacytowałeś. W całym wątku nikt nie podważa kto jest producentem modelu ani tego, że będzie również dostępny w normalnej sprzedaży. 

W dniu 27.10.2020 o 18:13, myszaty napisał:

A ten w środku co zawalił??🤣

może chcieli zrobić trzy małpki , nie widzę , nie słyszę , nie mówię