Jump to content

Nowości lotnicze w skali 1:48

Recommended Posts

F-14 też mają, w 1/72 już dawno gotowe tylko na odpowiedni moment zapewne czekają. O tym Su-30SM to już jakiś recenzent wspominał jak dostał "próbkę" Su-27UB. Ktoś tam pytał go o gluta od KH i ten powiedział, że nie warto się w to pchać tylko poczekać do wiosny 2021 i będzie więcej info.

• Replies 832
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

O rany... Mało części = mało zabawy... Na ten dylemat jest prosty sposób, który stosuję i polecam zawiedzionym - dorabiam dużo części... Dużo części = dużo zabawy😉

Wyraziłeś ją wielokrotnie i to już zakrawa na spam (jedna z definicji spamu to "wielokrotne wysyłanie niechcianych treści do wielu odbiorców" i nie ma w niej nic o komercyjności tych treści). Co więce

Ale za co model ma się ukarać ?

Posted Images

Ja też, miałem kupować już w zeszłym roku, ale jak mówiłem jeden gość od robienia inboxa dostał też jak widać cynk, że będzie Su-30SM :D Więc łatwo mogłem się z KH pożegnać, zwłaszcza, że właśnie byłem w trakcie dorabiania AKU-58 do Su-34, co na pewnych etapach doprowadziło mnie do szewskiej pasji. Wtedy też przysiągłem sobie, że nigdy więcej KH, chyba, że za maksymalnie 60% ceny ( co nie tyczy się Su-30MK czy SM, bo te w ogóle nie mają uzbrojenia i pylonów).

Edited by Tap-chan

Masz racje, kH można kupić ale za 60 % ceny, myśle ze GWH zrobi tez su-34, w sumie maja wszystko gotowe pod niego, kilka modyfikacji konstrukcyjnych i byśmy mieli najlepszego su-34 na rynku.Swego czasu kupiłem su-22 z kh ale za 180 zł przesyłka wiec nawet się opłacało 

1 minutę temu, dorian1997 napisał:

Masz racje, kH można kupić ale za 60 % ceny, myśle ze GWH zrobi tez su-34, w sumie maja wszystko gotowe pod niego, kilka modyfikacji konstrukcyjnych i byśmy mieli najlepszego su-34 na rynku.Swego czasu kupiłem su-22 z kh ale za 180 zł przesyłka wiec nawet się opłacało 

Ja kupiłem Su-34 za €60 licząc z przesyłką, co w chyba 2018 wychodziło na złotówki coś koło 240-250 zł. To była dobra cena, model jest OK, ale niestety - pylony i uzbrojenie... 2 pylony do ciężkich pocisków na 7 zamków mogących je przenosić to kpina. 2 MER-y z łączną ilością 12 zaczepów i maksymalnie 4 sztuki bomb wagomiaru 120 lub 2 wagomiaru 250 to jeszcze większa kpina. 

Dlatego teraz wstrzymuje się na hura z kupowaniem nowości, wiedząc ze GWH wypuści w przyszłości o wiele lepszy model.Wyjątek zrobiłem z su-33 minibase bo akurat trafiła mi się okazja i kupiłem od gościa z Niemiec za 300 zł.Swoją droga na su-33 kinetic czekam już w sklepie z zamówieniem 1 rok🤦‍♂️

2 godziny temu, Tap-chan napisał:

@mirage3 I co Ty na to? :D

2139342895_OperaZrzutekranu_2021-04-11_100141_www.facebook_com.png.bdef4a993dea00892ef04827c07011fb.png

Nie no, gotowy projekt 01.05.21 premiera :mrgreen:

Ale już gotowy jest Su-34 ba nawet Su-57 bo mają dysze silników i koła z Su-35:haha:A na poważnie niech robią kiedyś już wspomniałem, że powinna być rodzina Flankerów dobrze zrobiona a GWH to raczej pewniak jakość-merytoryka-cena jestem na TAK😏

@mirage3Na facebooku Yufei haneto Mao napisał, że premiera w 2 połowie 2021 i będzie to kolejny model po Su-27, więc zanim ten pojawi się u nas gdzieś w okolicy końca czerwca to formy Su-30SM będą już prawdopodobnie w rżnięciu.

249814347_InkedOperaZrzutekranu_2021-04-11_102351_www.facebook.com_LI1.thumb.jpg.c55f7d33dc5d6c662a0f82c322575bf7.jpg

Edited by Tap-chan
  • Thanks 1

Nie liczyłbym. KittyHawk miał bogate plany na 2020/2021, ale jak widać raczej trzeba ich rodzinę Flankerów zapisać po stronie wtop finansowych. Poza tym chyba nic innego się nie ogłaszało. Teraz widzę, że usunęli foto które tutaj podlinkowałem i jeszcze ze 2 miesiące temu było, a zawierało ono nowości na 2020 :D

Edited by Tap-chan

No właśnie kojarzyłem, że kiedyś coś tam ktoś coś w tym temacie 😀 a to chodziło o KH.

Dziwna sprawa bo z tego co teraz patrzę, to nawet ilustracje pudełek już są, może to jednak przyszłość jakaś bliższa niż dalsza 😀

Ale zielony digital to zwykły EJ, a nie EJ kai 😉 Ja mam w szafce EJ kai w mniejszej skali i sam nie wiem jak go zrobić, pewno się skończy w zwyczajnych szarościach. Bardzo żałuję że nie występowały w tym szaro-zielonym kamuflażu co RF-4EJ.

Niestety, ale ZM nie podawał w swojej rozpisce wersji R, a szkoda, bo bardzo lubię, ten kształt nosa jest świetny.  F-4EJ Kai zewnętrznie różnił się niewiele od EJ, ot, gładki nosek (bez tych takich pasków wzmacniających) i kilka antenek mniej. Może jeszcze mniejszy wybór uzbrojenia, ale to w danym wypadku i tak chyba nie gra roli.

Edited by Tap-chan
  • 4 weeks later...