Jump to content

Nowości lotnicze w skali 1:48

Recommended Posts

• Replies 407
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kitty Hawk trzyma formę. Nikt tak nie potrafi zepsuć wydawanych przez siebie modeli jak oni. Pozwoliłem sobie na szybko poprawić okładkę, tak, żeby odpowiadała zawartości: Zestaw, tak

Tyle detali, a pilota niet. Wstyt.  

Zależy, kto czego od modelarstwa oczekuje. Poza tym jeżeli twierdzisz, że ich Su-35 czy Su-34 nie różni się jakością od Grippena to może za dużego skoku wymagasz. Tez bym wolał, żeby wydała to Tamka a

Posted Images

Zeus to jedyny ładny F-16, pewnie dlatego, że piękne malunki z powodzeniem kryją jego szpetne, wysoce nieatrakcyjne kształty. Chociaż i szmata do podłogi może się wydać ładną, jak ktoś na niej zreprodukuje Bitwę pod Grunwaldem Matejki. Obawiam się jednak, że ten malunek to dla mnie wciąż za wysokie progi, widziałem jak Peri go robił i łatwo to to nie wyglądało.

Malowanie zeusowskie to czysta tandeta jak na mój gust, ale trzeba przyznać że tradycyjne, trzykolorowe greckie malowanie jest bardzo ładne i można z niego wiele wyciągnąć.
Greckie F-16 mają chyba jedne z najładniejszych regularnych kamuflaży jakie noszą F-16, które do operacyjnych kamo nigdy chyba nie miały szczęścia.

Nie ma brzydkich samolotów (no może poza IŁ-102 ?) , są tylko takie brzydko pomalowane, albo odpustowo ?  a greckie F-4E w tym bladym kamuflażu wyglądają świetnie. W ogóle greckie lotnictwo ma bardzo atrakcyjne malowanka np. Corsair II czy F-5

Aż tak zdesperowany nie jestem, żeby szukać znośnego malowania F-16. Są na rynku dziesiątki innych, dla odmiany ciekawych, konstrukcji. Ale gdybym kiedyś opadł na dno takiej desperacji, to szedłbym w tym kierunku:

68c8816a7a8e8f4f388435f7ef325fbd.jpg

Edited by Tap-chan
W dniu 25.04.2020 o 19:50, Tap-chan napisał:

Aż tak zdesperowany nie jestem, żeby szukać znośnego malowania F-16. Są na rynku dziesiątki innych, dla odmiany ciekawych, konstrukcji. Ale gdybym kiedyś opadł na dno takiej desperacji, to szedłbym w tym kierunku:

68c8816a7a8e8f4f388435f7ef325fbd.jpg

A co to za wersja szesnastki?

Który "Block"?

Malowanie testowe czy szerzej stosowane? 

Pozdrawiam, Przemek

13 godzin temu, mirage3 napisał:

@PrzemekW Ta szesnastka to wersja C block 30 malowanie Agresora z Alaski czyli 18AGRS któreś tam skrzydło ?

Block 30, czyli motorek GE?

Wygląda zarąbiście, jak dla mnie.

Czy ma coś wyjątkowego, czy, po prostu, zwykły "C" Block 30?

A jak on od dołu wygląda?

Pozdrawiam, Przemek

Na stronie Modelcollect za 80 dolarów:
image.png.9190c13abd0ebbf08f251abd9371bd3a.png
Dziś oglądałem jakiś jutubowy paradokument o tym wynalazku i zastanawiałem się czy jeat model tego cudaka. No i proszę, mam odpowiedź :)

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

• 2 weeks later...
45 minut temu, Solo napisał:

Wreszcie Eduard ruszył zadek i zrobi coś dla białych modelarzy (lipiec 2020):

image.png.71319e49a7d4236907aea2e7686e11ba.png

image.thumb.png.872638876008b046453e09d2ddcc59be.png

Dramatycznie porzucił natomiast 72. Nic, absolutnie nic, na lipiec nie ma.

No 72 to nie jest poszkodowana, bo w ostatnich miesiącach to tam sporo Eduard zrobił, przynajmniej jeśli chodzi o uzbrojenie do współczesnych jetów.
A  w lipcu będzie przecież choćby rakieta R-3R z pylonami do MiGa-21.
Mnie cieszy że wreszcie wypuścili GBU-31, to naprawdę jedna z absolutnie podstawowych bomb natowskiego lotnictwa i jej brak bardzo mi doskwierał. Niby są GBU-31 ResKita, ale to jednak nie jest jakość Eduarda.

możliwe, bo 72-ka jest po 40pln, a Mig-29 pod GWH tylko 77pln- cenowo masakra, chyba blaszki Edka lub Yahu będą lepszym rozwiązaniem :) na pewno tańszym

Kolorowe blaszki Edka to na pewno nie będą rozwiązaniem, bo raz że oni robią je paskudne, dwa że zestaw interior u nich teraz to też tani nie jest z reguły. Do tego zapowiedzieli tablice Look, ale one są jeszcze gorsze chyba. Jedyna szansa to Yahu.

@Solo wiec rodzimy Yahu - pozostaje czekać :)

Cytat

Kolorowe blaszki Edka to na pewno nie będą rozwiązaniem, bo raz że oni robią je paskudne

Nową, lepszą maszynę pono kupili, może będą ładniejsze.