Jump to content

Messerschmitt Bf 109E-4, Airfix, 1/72

Recommended Posts

Takie coś mi się zlepiło na początek nowego roku modelarskiego. Słabo bo słabo - pierwszy Szwab i tyle

Messerschmitt Bf 109E-4 Franza von Werry, Francja, sierpień 1940r

ZAYKkhY.jpg

SxHq3Yv.jpg

u2UT3H0.jpg

A6c7bPV.jpg

PNqzGBa.jpg

AahJ1tg.jpg

uPIwJS0.jpg

IBs6ye2.jpg

Cu1dbIn.jpg

CBH6wkr.jpg

9fAevIf.jpg

IoBMqmQ.jpg

qFassot.jpg

I tyle :wojo:

:pif:

• Like 4
  • Thanks 1

I ajerfixa można fajny fajny model zrobic, mimo że to Messerschmitt

• Thanks 1

Ładny

A jak tam wartość merytoryczna zestawu? Do tarcia chrzanu, czy moze być? Według internetów porównanie z Tamką wytrzymuje, szczególnie za dużo mniejszą kasę

• Thanks 1

Kurde Ty to masz rozmach ? nie dość że prowadzisz duże i bogate warsztaty to i wpadają tak z niemca ładne galeryjki ? bardzo przyjemny ten mesiek, a w dodatku barwna postać ten von Werra. 

• Thanks 1

Wartość merytoryczna zestawu:hmmm:

Szczerze?

Loty próbne typu "wziuuuuu po pokoju" przeszedł celująco. Meśka przypomina jak najbardziej :yahoo:

Szczerze do bólu?

Wisi mi to. Nie po to wydałem 4 euro na niego żeby na dokładkę jeszcze go suwmiarką mierzyć i do jakichś planów przykładać. Od omdleń wywołanych rozbierznościami rzędu wielkości 0,5mm są tu na  forum odpowiedni fachowcy, którym zresztą życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku 

Bardzo dziękuję za pozytywny odbiór mojego kolejnego ulepu:szampan1:

• Like 2
  • Haha 1

No, jak Ty Tomku zaczniesz robić spitfajery i meserszmity to niechybnie idzie ku spełnieniu przepowiedni o samounicestwieniu świata...

27 minut temu, abtb napisał:

Nie po to wydałem 4 euro na niego żeby na dokładkę jeszcze go suwmiarką mierzyć i do jakichś planów przykładać. Od omdleń wywołanych rozbierznościami rzędu wielkości 0,5mm są tu na  forum odpowiedni fachowcy

Miód na moje serce! Fantastyczne podejście, któremu całe modelarskie życie hołduję :szampan:

• Like 1
1 godzinę temu, Grzes napisał:

No, jak Ty Tomku zaczniesz robić spitfajery i meserszmity to niechybnie idzie ku spełnieniu przepowiedni o samounicestwieniu świata...

W związku z tak poważnym zagrożeniem dla świata zaczynam łaskawszym okiem zerkać na uśmiechającego się do mnie z półeczki niedokończonego A-7-3A z Amodelu, Oczywiście w celu uspokojenia napiętej sytuacji. W razie "W" to i jeszcze coś się wyciągnie. (Ił-14T :hmmm: a może MiG 9 :glupek:)

Tak że Kolega monitoruje sytuację na bieżąco i melduje :rozkaz:

1 godzinę temu, Andrzej_LK napisał:

Ładnie pomalowany.

Dzięki :piwo:

1 godzinę temu, Andrzej_LK napisał:

Olsztyn już na niego czeka ?

Z wielką chęcią bym przybył, ale niestety nie wyda bo ktoś wymyślił strasznie nietrafioną datę konkursu :benc:

Czy coś ci na ten temat wiadomo Andrzeju :wpier:

2 godziny temu, kapsel napisał:

nie dość że prowadzisz duże i bogate warsztaty to i wpadają tak z niemca ładne galeryjki

Oj, chyba za bogate :wariat:

Ten Mesiek to tak po prawdzie 1/4 większego warsztatu ale o tym :nie_powiem:. Może w przyszłym roku uda się "zaatakować" Olsztyn bardziej zwartą niemiecką grupą :uzi:

• Thanks 1
6 minut temu, mig napisał:

Widzę, że kolega skręcił w złą stronę.

Wiem co kolega ma na myśli ale to była słuszna decyzja podyktowana potrzebą znalezienia miejsca w warsztacie na kolejnego MiG-acza.

7 minut temu, abtb napisał:

Tak że Kolega monitoruje sytuację na bieżąco i melduje

No właśnie dlatego napisałem.
Bo  jak jechałem rano to jakieś takie się niebo od wschodu zaczęło robić, że pomyślałem, trzeba monitować!

W dniu 6.01.2020 o 13:14, abtb napisał:

Wiem co kolega ma na myśli ale to była słuszna decyzja podyktowana potrzebą znalezienia miejsca w warsztacie na kolejnego MiG-acza.

W takim przypadku kolega jest całkowicie usprawiedliwiony.