Jump to content
Blaudark

Witam Wszystkich ogromnie zdziwiony

Recommended Posts

Najpierw  powitanie dla wszystkich członków tego forum.

Powiedzmy że jestem początkującym modelarzem i bardzo zainteresowałem się warsztatami które można znaleźć na forum a dotyczące modeli które mam w planach. Jak to się mówi, poszpiegować i podejrzeć jakieś nowe techniki. Niestety ale widzę że prawie wszyscy bardziej zaawansowani modelarze cenią sobie prywatność i zdjęcia są umieszczane na portalach wymagających rejestracji i prawdopodobnie opłat. Może i zarejestrowałbym się ale co temat to inny portal. Jestem bardzo tym zdziwiony ponieważ niektóre tematy posiadają pełne zdjęcia i opisy a zwykle są to relacje z galerii lub osób zaczynających swoją przygodę z modelarstwem. Wygląda na to że warsztaty są objęte specjalną klauzulą bezpieczeństwa. Tłumaczenie że są to zwykle starsze topiki mnie nie zadowala ponieważ jeżeli nie są pełne to trzeba je usunąć. Jest to podobne do kupna modelu gdzie po otwarciu znajdziemy tylko instrukcją obsługi. No ale przestaję narzekać i spróbuję coś znaleźć a jeżeli nie to wracam np. na Britmodeller.

Pozdrawiam serdecznie

siemasz,

imgur jest darmowy, więc po co płaczesz ? :D

wiele zdjęć z hostoigów przepada po prostu, inne są płatne.

Zawsze możesz w googlach poszukać :)

Nie ma to jak roszczeniowość :D

• Like 2

Ale w czym masz problem? Wszyscy umieszczają tu swoje materiały nieodpłatnie, forum masz darmowe, kopalnia wiedzy za free, ze zdjęciami w jakości wystarczającej na użytek poglądowy i edukacyjny.
Jak rozumiem, to ci nie wystarcza, i chciałbyś wejść na czyjeś prywatne konto na serwisach hostingowych i ściągać zdjęcia bezpośrednio, w lepszej jakości, również bez rejestracji i za friko? Klasyczne "dej"...
Tak, część starszych wątków padła, głównie przez zmianę polityki hostingu przez photobucket, wątki nadal wiszą, choćby w celu potencjalnego kontaktu z autorem, czy skorzystania z części opisowej.

Godzinę temu, Blaudark napisał:

Niestety ale widzę że prawie wszyscy bardziej zaawansowani modelarze cenią sobie prywatność i zdjęcia są umieszczane na portalach wymagających rejestracji i prawdopodobnie opłat.

Nikt raczej tutaj niczego nie ukrywa, tylko po prostu ludzie swego czasu umieszczali zdjęcia na darmowych serwisach, jak np. ImageShack albo Photobucket, które w pewnym momencie przestały być bezpłatne. Jak że nikt nie lubi płacić za coś, co gdzie indziej jest darmowe, ludzie tutaj raczej nie zgodzili się na to żeby płacić takim serwisom. W efekcie wiele zdjęć w galeriach i warsztatach jest teraz niewidocznych, ale nie dlatego że ktoś je schował przed kimś, tylko dlatego że serwis foto prowadzi taką a nie inną politykę.

Wygląda na to że warsztaty są objęte specjalną klauzulą bezpieczeństwa.

Nie, po prostu ludziom nie chce się przenosić często tysięcy swoich zdjęć z starego serwisu na nowy, darmowy, i edytować setki stron w swoich warsztatach i galeriach, żeby wstawić nowe linki do starych zdjęć. Tobie by się chciało?

Tłumaczenie że są to zwykle starsze topiki mnie nie zadowala ponieważ jeżeli nie są pełne to trzeba je usunąć. Jest to podobne do kupna modelu gdzie po otwarciu znajdziemy tylko instrukcją obsługi. No ale przestaję narzekać i spróbuję coś znaleźć a jeżeli nie to wracam np. na Britmodeller.

Myślę że całe to forum cię nie zadowoli, więc od razu wracaj na Britmodeller.

• Like 5

Jest to podobne do kupna modelu gdzie po otwarciu znajdziemy tylko instrukcją obsługi.

Nie, jest to raczej podobne do otrzymania ZA DARMO instrukcji obsługi od modelu, a potem obrabiania darczyńcy zadu, że skąpa menda całego modelu nie dorzucił.

• Like 2
  • Thanks 1

5 godzin temu, Blaudark napisał:

są to zwykle starsze topiki

Znaczy. jakieś tematy o pająkach wodnych?

• Haha 3

19 minut temu, Grzes napisał:

Znaczy. jakieś tematy o pająkach wodnych?

3 godziny temu, Solo napisał:

I jeszcze ukrył ten model przed nim...

3 godziny temu, kryspacz napisał:

Nie, jest to raczej podobne do otrzymania ZA DARMO instrukcji obsługi od modelu, a potem obrabiania darczyńcy zadu, że skąpa menda całego modelu nie dorzucił.

4 godziny temu, Stojkovic napisał:

Nie ma to jak roszczeniowość :D

Po takim przyjęciu i tych zahasłowanych zdjęciach, teraz to już na pewno się na tego Britmodellera pójdzie  :lol:.Pozdr A.

• Haha 1
  • Sad 1

8 minut temu, Adams M1A1 napisał:

Po takim przyjęciu i tych zahasłowanych zdjęciach, teraz to już na pewno się na tego Britmodellera pójdzie

Po takim przedstawieniu się to i raczej żalu nie będzie

• Like 2

6 godzin temu, Blaudark napisał:

Najpierw  powitanie dla wszystkich członków tego forum.

Powiedzmy że jestem początkującym modelarzem i bardzo zainteresowałem się warsztatami które można znaleźć na forum a dotyczące modeli które mam w planach. Jak to się mówi, poszpiegować i podejrzeć jakieś nowe techniki. Niestety ale widzę że prawie wszyscy bardziej zaawansowani modelarze cenią sobie prywatność i zdjęcia są umieszczane na portalach wymagających rejestracji i prawdopodobnie opłat. Może i zarejestrowałbym się ale co temat to inny portal. Jestem bardzo tym zdziwiony ponieważ niektóre tematy posiadają pełne zdjęcia i opisy a zwykle są to relacje z galerii lub osób zaczynających swoją przygodę z modelarstwem. Wygląda na to że warsztaty są objęte specjalną klauzulą bezpieczeństwa. Tłumaczenie że są to zwykle starsze topiki mnie nie zadowala ponieważ jeżeli nie są pełne to trzeba je usunąć. Jest to podobne do kupna modelu gdzie po otwarciu znajdziemy tylko instrukcją obsługi. No ale przestaję narzekać i spróbuję coś znaleźć a jeżeli nie to wracam np. na Britmodeller.

Pozdrawiam serdecznie

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.