Jump to content
Sign in to follow this  
Piotras

Königsberg Flyhawk 1/700

Recommended Posts

Posted (edited)

Czolem,

Kolejny model, oczywiscie FH. Model moim zdaniem dosyc trudny, blaszki, linki i do tego w ilosci odpowiedniej 😎.

Malowany farbami Tamiya plus pedzlowanie valejo. Zdjecia, no coz kon jaki jest kazdy widzi.

Zamowilem sobie zaroweczki z parasolkami wiec Mutsuki i Scharnhorst juz beda pro 🤪🤪.

No i to by bylo na tyle.

itA5oLE.jpg

fIN2g3g.jpg

2GeNiZO.jpg

Za0Cwno.jpg

JP60wnw.jpg

8BWLj36.jpg

hJ50tCX.jpg

V8WtiAe.jpg

ZQDHAvu.jpg

YpGVPgV.jpg

AiyDeWB.jpg

Edited by Piotras
  • Like 5

Ładnie to wygląda. Fotki mogłyby być nieco lepsze ale nie przymarudzam. Olinowanie wyszło nieźle ale szczegółem który mnie najbardziej zachwycił jest delikatne okopcenie górnych części kominów - miodzio! Śruby za to są prosto ze sklepu ze śrubami. 😉

Pozdrawiam, Marek

No Panie Piotras ładny okręcik, eleganckie olinowanie, ino dno mogłoby być usyfione, ale to kwestia gustu :)

No, no... Konigsberg poszedl drogą.. rzekłbym nawet, że na konia wsiadł i pognał za malarskimi trendami. wink4

Zgadzam się z Markiem, foty za slabe, śruby za dobre. 

Ale detal robi wrażenie. Olinowanie świetne. Malunki i weathering - jest na czym oko zawiesić, fajnie i z umiarem ale się dzieje. Ogólnie bardzo mi się podoba ten okręt! :super:

Posted (edited)

Jakbyś chciał, by nóżki się świeciły jak psu jajka, to polecam pastę polerską K2 Aluchrom. Dajesz odrobinę pasty na szmatkę/papier toaletowy, czy co tam chcesz, kilka ruchów, następnie przecierasz czystym papierem i nóżki aż oślepiają :)

podst.jpg.9d227ed4a04aa6f155883cf97fd7bf71.jpg

Chociaż tak patrzę i nie wiem. Nóżki malowane, czy metalowe?

Edited by chudyhunter

bardzo ładny, olinowanie - zawsze mnie zadziwia jak wy kleicie te wiszące anteny .. 

gratulacje 

Zacnie, brawa się należą :brawo:

Tylko gdzie, do Jasnej Ciasnej, był warsztat, ja się pytam?? Takie cacuszko bez warsztatu?! TO SIĘ NIE GODZI!!!

Ale generalnie piękny model Ci wyszedł, Panie 🙂

Dzięki za komentarze, to prawda śruby trochę trzeba przygasić bo lekka „cyganerka” wyszła 🧐
Warsztat........Mutsuki będzie jedynym jaki mam w planach na teraz. Jak zacznę robić   Conrada albo Groma to może, bo będą od podstaw ale to jeszcze chwila i nie na pewno 😎.

Twój najlepszy, jak do tej pory, podążasz w dobra stronę :wink: 

W dniu 26.03.2020 o 21:04, Piotras napisał:

😎

Zmowilem sobie zaroweczki z parasolkami wiec Mutsuki i Schanhorst juz beda pro 🤪🤪.

No to i on chyba zasłużył na ponowną sesję... 

Model najlepszy jaki nam tu pokazałeś miły dla oka no i dupa jak u powiekszonego złoma :haha: