Skocz do zawartości

Zadajemy pytania, dostajemy odpowiedź


DeX

Rekomendowane odpowiedzi

Kup 0.5 litra Nitro za 5 zeta w każdym sklepie budowlanym dostaniesz,szkoda zmywacza Wamodoskiego na mycie pędzli

 

Masz na myśli np. coś takiego? Zmyje to farbę akrylową z włosia, nie uszkadzjąc go?

http://www.leroymerlin.pl/produkty/rozcienczalnik-uniwersalny-dragon,1248766877,1278682789.html

 

Czym się różni rozcieńczalnik uniwersalny od ekstrakcyjnego (np. tego: http://www.leroymerlin.pl/produkty/rozcienczalnik-ekstrakcyjny-dragon,1248766877,1278682790.html?

 

Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wyglada następująco. Po nałożeniu warstwy lakieru błyszczącego-tak się złożyło, ze nie sido a zdaje się jakiegoś samochodowego, wykonałem wash i po wyschnięciu zaatakowałem "artystycznym" werniksem matowym Renesansu Damarmat w sprayu. Efekt fatalny, bo na powierzchni modelu pojawiła się pajęczynka jak na starym płótnie. Szkopuł w tym ze mnie nie zależy na takim efekcie.

 

Ktoś może podpowiedzieć w czym tkwi mój błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić jakiś dobry i niezbyt drogi cyrkiel tnący do wycinania równych kółek (maski itp.)?

Znalazłem np. taki: Olfy ale nie wiem co jest wart.

Dobrze byłoby aby potrafił wycinać z jak najmniejszą średnicą; ten z linku ma 1 cm i nie wiem czy to nie za dużo.

Z góry dzięki za sugestie i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyrkiel.jpg

 

Cyrkiel zerownik. Strzełki pokazują przeróbki: spiłowaną końcówkę, przełamany nożyk z wpustem na śrubkę i platikowy dystans do zablokowania nożyka.

Wybijaki w ograniczonej cenie (ale i rozmiarówce) można dostać w różnych marketach. Są przeznaczone do skóry i kupowane pojedynczo, co jakiś czas nie zrujnują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dwa pytania odnośnie Hurricane mk. II C.

 

1)Czy kalki zaznaczone na czerwono nadają się do kamuflażu Ocean Gray + Dark Green ?

2)Czy samolot z oznaczeniami LK ? musi mieć czarne spód, tak jak pokazane jest to w instrukcji ?

 

 

pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dwa pytania odnośnie Hurricane mk. II C.

 

1)Czy kalki zaznaczone na czerwono nadają się do kamuflażu Ocean Gray + Dark Green ?

2)Czy samolot z oznaczeniami LK ? musi mieć czarne spód, tak jak pokazane jest to w instrukcji ?

 

 

pozdrawiam Damian

 

No tak zapomniałem dodać zdjęcia

 

img0295iy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kolory farb są potrzebne do tego modelu http://www.mojehobby.pl/Dragon-Fa14D-TOMCAT-THE-FINAL-TOMCAT-CRUISE-VFa213-BLACK-LIONS-p-1-705374.html ? Czy w mojehobby.pl można połączyć zamówienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się nad malowaniem abramsa z pustynej burzy. Myślałem nad Tamiya Deck Tan lecz nie jestem do końca przekonany co do tego koloru. W opisach pisze że te czołgi były malowane w kolorze desert tan , lecz zabardzo nie wiem jaki to ma być kolor. Interesuja mnie farby akrylowe tamiya, valleyo lub pactra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.