Jump to content

Witam Państwa, tak... Negra żyje xD


Recommended Posts

Witam ponownie na Waszym forum.

Jakiś czas temu, ale nie będę zgadywał kiedy to było, byłem tu na Waszym forum chyba też jako Negra (Maciej), niestety pamięć już nie ta, więc założyłem nowe konto. Dla tych co mnie nie znają - od 1991 roku zajmuję się modelami głównie plastikowymi w niezmiennej skali 1/24 - 1/25. Czasami trafią się modele metalowe czy na zamówienie, czasami też w większej skali "osiemnastce", albo w tej co już nic nie widzę - 1/43. Większość swojego życia modelarskiego, spędziłem na nieistniejącym już forum AMTK - MotoPortal.pl. 

Przez ostatni rok mocno się obijałem, ale coś tam grzebię w modelach. Na stare lata więcej niszczę, niż miałbym tworzyć ładne modele. To co mnie teraz "kręci" to dioramy złomów, porzuconych aut, tak zwanych "barn find", warsztatów itp. zardzewialuchów. Nie wiem, czy uda mi się zrobić - przedstawić Wam tu w miarę czysty warsztat, ale zrobię co mogę, żeby to jakoś w miarę pozytywnie wyglądało.

Pozdrawiam Was serdecznie,
Negra.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.