Skocz do zawartości

Vickers E mk B (jednowieżowy) 1:72


jerzype

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

obejrzałem sobie niedawno film o generale S.Maczku pt "Niepokonany", w połączeniu z akcją wirus zmotywowało mnie to do działania...jakiś czas temu nastukałem trochę FTFów , zrobiłem też podstawki w tym do Vickersa ukończonego kilka lat temu jeszcze gdy forum miało starą szatę. Ponieważ nie wiem jak pododawać tagi do starej galerii robie nową za co przepraszam administrację bardzo. Fotki przepuściłem przez dwa filtry na telefonie, jeden  o nazwie miłość a drugi chyba portret, co pewnie widać lekko na fotkach:)

 

 

Jeśli będzie odzew to wrzuce kolejne galerie niebawem.

Miłego oglądania:)

 

49768250363_efce0c4451_c.jpg

 

49768788946_fae569e611_c.jpg

 

49768256928_2eab4fe78e_c.jpg

 

49769113887_cb1cc1e88b_c.jpg

 

49768789891_f3683bcedf_c.jpg

 

49769113227_5b0b95b8dc_c.jpg

 

49768787526_74ae7d80df_c.jpg

 

:]:]:]

49769306157_286316e7a2_c.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adamerio napisał:

Fajnie wyszło^^ :)
Jeśli można wiedzieć - kto jest producentem roślinności?

Dziekuje Ci. Obserwuje Twoje fajne modele i nie chwaliłem ich bo długo nie bylem na forum za co przepraszam.Wiedz że bardzo mi się podobają. Te suche to kępki trawy podeschnietej mininatur do tego trawka z posypki,skład: 4mm lato zmieszana z 2mm wiosna.

2 godziny temu, panDespota napisał:

Kratka wlotów powietrza odstaje od reszty, ale model i tak jest genialny! Podstawka robi robotę.

Dziękuję...robisz piękne modele więc to bardzo mnie taka ocena takiego modelarza.

Co do kratek...ich zrobienie było karkołomne przez kilka przeszkód które się nakladaja, z powodu szerokości jego krawędzi ok 0,5 mm gdzie musiałem każdy drucik podkleic..a druciki są na różnej wysokosci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super malowanie, jakich numerów farbek użyłeś? Ja będę swojego też robił, ale będę żenił z Mirage i gąsienicami UM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ożenek mu się przyda bo nitów nie ma na bocznych powierzchniach...pewnie zrobisz go pięknie. Co do farb to było dawno,tamiya a kolory to zwykły brązowy i jakiś beżowy rozcieńczony białym na pewno pamiętam że zielony to g.a.green tak się chyba nazywa ta farba. Teraz jakbym miał wybierać to absolutnie zestaw hataka.jest super.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W dniu 16.04.2020 o 15:58, Markuz napisał:

Fajny szkrab.
Razem z podstawką prezentuje się świetnie.

Popracował bym jeszcze jednak nas kratami wlotów powietrza. Nie ma na rynku dostępnej gotowej siatki fototrawionej o zbliżonym rozstawie?

Nie wiem,może jest..to miejsce konstrukcyjnie jest bardzo dziwne ale siatka to dobre rozwiązanie ja chwilowo przerwa od 1939, mam już 7tp w dwu wariantach i parę innych. W przyszłości ruszam z vickersem dw więc może siatka będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.