Jump to content

Recommended Posts

już może wystarczy osobistych wycieczek. Będę je usuwał... Kolejne prywatne przytyki w tym wątku zaowocują upomnieniem. Kolejne upomnienie zaowocuje banem na 14 dni.

dajmy pole do popisu Wojtkowi ! :)

• 2 months later...
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zabrałem się za malowanie pokładu. Przepis na deck blue 20b wg instrukcji Tamki to XF-9 i XF-50 w proporcji 1:2. Jakoś nie bardzo mi to pasowało i zrobiłem swoją mieszankę, dodałem trochę XF-17, XF-2

ETAP 2: Na to surfacer 1000 z puszki: Znowu maskowanie: Tutaj psikałem tylko, gdzie mają być krawędzie blach na wypukłej części. Po zerwaniu taśmy całość wyglądała tak

Kadłub pomalowany  Farby oczywiście inne niż w instrukcji, przygotowałem sobie swoje mieszanki. Technika malowania podobna jak przy pokładzie, więc fotek pośrednich nie robiłem. Jedynie na burtach pow

Posted Images

W dniu 6.06.2020 o 16:02, Wojtek A. napisał:

Dalej pójdzie połysk, kalki, potem spróbuję dać kamień, glony itp.

Wojtku, jeżeli jest taka możliwość, strzel kilka fotek z przebiegu procesu kamieniowania i glonowania okrętu. A tak poza tym, super Ci to wychodzi.

nie było człowieka chwile a tu 2 strony musiałem sie przekopać do własciwego wątku :) szacun chłopaki ? dobrze ze rozmowa wraca na własciwe tory - mnie tam sie zawsze podoba jak ktos cos zrobi i walnie fotkę mozna i popatrzec i podumać jak to będzie jak sam bede robił :). Popieram prosbe o fotki dot glonowania i kamienowania (tylko nie dosłownie :)))))