Jump to content

Recommended Posts

To chyba najdłuższy projekt w mojej modelarskiej karierze. Ale w ostatecznie dobiegł końca. Ciekawy temat, ale jakość modelu, no cóż powiedzmy że odbiegający od dzisiejszych standartów.
Popełniłem na pewno kilka blędów, i kilka szczegółów umknęło mojej uwadze. Ale jak zwykle nie przejmuję się tym, bo już czeka następny model.

A teraz czas na fotki.

ljtlxFLsywPbHmL06_fBCFy9Ea6q9uu9KGv6PsdS

0PcXc6PP8g_Ovk7rWxmxMctFXxLAbUxYiQ06yHTm

lvaIblLLOCEy_iXVw5-j9djQk4DMfqwWQxsQ1lPO

9ikMKGecEUjeZSxRbADGKNOEVZbhVv6mDUmcKtHl

Rl6dgufmrq2x6enouze9IHwjXBcehM17A1foH0Vp

Nqf5-zrbBmFSAFjIYcWEVb89yIlrIDXWZUzxKGFp

Ei71BR_t6lWLW9CMBfGiSr4LhPVOOi7CS45mR-C-

wbiZrfVa6HoeRNgn_dRf9hEUJAtcmwHMdrClEamO

O_Tn2ArUjHFJAlGdU6U9txKn4FKImCYxFx3-y7pu

1jIMyh-48qzwlS6h-wtdUGylu8d2a-GEelde4f_0

qP5_C2KLfyatJrUU8w8qOIaNiKdLAnt8HSayvuCq

_2bqvTX7rScetmpAhlNjlU-BxrwtfNEIvjl3CnMN

lF0RLGL3f0vi0-1fi3W7JWnaloGio1SE0rnSrwA0

zTJ3zQOqyfgyjK0XFpj6BGjS_DXHj6qHasarz1XE

K0nMiZQPdmWJnNNPBOkP4_4xPZhqaBBi0ZRROZp7

DgO3HTVxU4-9zVr0llvUtM36isMzxooMrbZvY7HP

T8vQw3GzCCatj4dN1tbUVXhv6oOUBdM4WrZQ6VVk

• Like 14

Piekny! Pobrudzony i podniszczony w sam raz. Ze wszytkich wielowieżowych ten mi się najbardziej podoba - jest taki zwarty. T-35 jest nadmiernie wydłużony a Neubaufahrzeug'i i inne z tego czasu są przeważnie pokraczne.

Powłoka lakierniczo-łoterringowa mistrzostwo świata, top of de łorld. Podoba mi się, mnogość efektów robi wrażenie, a całość nie przytłacza pstrokaterią i brudem. Masz ode mnie szkolne 6.

Wyszedł naprawdę fajnie, tylko w takim stanie prosi się i o podstawkę i choć jedną figurkę ale już wiem, że i tak ich nie dodasz 🙂

Ogólnie 👍

3 godziny temu, Super_Hans napisał:

Bardzo ładny! Ostatnie zdjęcie cholernie mi się podoba! 

2 godziny temu, bazylms napisał:

Dzięki, Hans ta fotka też mi się podoba mówiąc nieskromnie. 

Tak jest ! Reflektory mistrzowskie !

Piękny brzydal :super:. Akuratnio zużyty i pobrudzony. Podobają mi się szczegóły - wydech, trzonki narzędzi, lampy ( czym malowałeś wnętrze - odbłyśniki? ) i smaczek wg mnie najlepszy - zęby gąsienic na zdjęciu prawego koła napędowego - te metaliczne poziome rysy, świetnie oddają charakter pracy gąsek :super:.

Zapisuję warsztat i galerię do swojego archiwum - będą jak znalazł gdy węzmę się za swojego brzydala z ICM-u :).

Dzięki raz jeszcze. 

Odbłyśniki malowane pisakiem Molotov Liquid Chrome, super sprawa do lamp, lusterek, goleni w podwoziu samolotów, osi siłowników itp. 

molotow-liquid-chrome-1mm-marker-chrom-1630-medium-0.jpg.6f9a6e4a662ab2e4ee9b8f62037ea102.jpg