Jump to content

Yoshimura Suzuki GSX-R 1000 2009 Model Factory Hiro 1/12

Recommended Posts

• 4 weeks later...
W dniu 19.07.2020 o 16:03, Dorotka napisał:

Łączenie i wypełnianie :) W tym wypadku mieszanką kleju CA i opiłków :) Jeżeli ktoś narzeka na tradycyjny plastik i szpachlę to powinien przestać :diabel:

vVcyhlA.jpg

Znany i.... nielubiany problem :)

A to Kolega Dorotka "ścichapęk" :)

Zasiadam i znając warsztat Kolegi to się jeszcze czegoś nauczę.

Robię drugie MFH w życiu i potwierdzam, że to zestawy dla indywidualistów-sadomomasochistów z grubszym portfelem :)

Wprawka przed 250?

?

10 minut temu, primabaleron napisał:

to zestawy dla indywidualistów-sadomomasochistów z grubszym portfelem :)

To dlatego tak dobrze mi się ogląda, jak ktoś się z tym morduje :D Mam olbrzymie pokłady cierpliwości, ale jakbym miał w aluminium robić i wszystko dopracowywać - to wywaliłbym to przez okno :D 

2 godziny temu, primabaleron napisał:

A to Kolega Dorotka "ścichapęk" :)

......

Wprawka przed 250?

?

Jak "ścichapęk" skoro warsztat już blisko od 2 miesięcy :diabel: 250 leży i czeka... A czy się doczeka? Zobaczymy :szampan1:

2 godziny temu, toled napisał:

To dlatego tak dobrze mi się ogląda, jak ktoś się z tym morduje :D Mam olbrzymie pokłady cierpliwości, ale jakbym miał w aluminium robić i wszystko dopracowywać - to wywaliłbym to przez okno :D 

Ja w tak zwanym międzyczasie dostałem zawału, ale to nie przez aluminium... ?

Posted (edited)

Czołem!

Kończę powolutku zewnętrzną część ramy i zaczynam się zastanawiać nad jej "wypełnieniem" (tudzież wahacza)... Robota zapowiada się na upierdliwą... Jak sądzicie, bo sam już nie wiem? 

:tuptup:

tF0Y046.jpg

69TlOsw.jpg

Edited by Dorotka
1 godzinę temu, Dorotka napisał:

Nie, z tym problemu nie mam... Pytanie, czy się w to ładować.... ?

Ja ramę bym odpuścił a w wahaczu wypełnił  boki a zakole  bym zostawił.Tak zrobiłem teraz w CBRce.

Edited by cayman
  • Like 1
Posted (edited)
W dniu 1.08.2020 o 07:50, cayman napisał:

Ja ramę bym odpuścił a w wahaczu wypełnił  boki a zakole  bym zostawił.Tak zrobiłem teraz w CBRce.

Trzeba pokombinować... Pogapię się jeszcze na oryginał... Na razie "pasuje" dalej i robię listę zmian, które trzeba zrobić (spawy, podkładki, śrubki). W sumie to już się do tego metalowego materiału przyzwyczaiłem  :diabel:

ev0aTk9.jpg

PphETuS.jpg

Edited by Dorotka