Jump to content

Leopard 2A4 10 Brygada Kawalerii Pancernej 1:35 Meng


Recommended Posts

Witam,

Prezentuje zdjęcia  modelu Leopard 2A4 w barwach 10 Brygady Kawalerii Pancernej. Model firmy Meng wzbogacony o kalkomanie ToRo Model, liny EurekaXXL oraz anteny od RB.

Pozdrawiam

IMG_0224.JPG

IMG_0225.JPG

IMG_0226.JPG

IMG_0227.JPG

IMG_0228.JPG

IMG_0229.JPG

IMG_0230.JPG

IMG_0231.JPG

IMG_0233.JPG

IMG_0234.JPG

IMG_0235.JPG

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Mi też się podoba. Czepiając się - ten zielony kolor trochę za jasny. NATO green to to nie jest. Nawet w green zinc chromate wpada. Czym to z malowałeś? 

Link to post
Share on other sites

 o prawidlowosci zielonej farby na leosiach PL nie bede dyskutowal , widzialem za to pojazdy BW i moge powiedziec iz roznia sie czesto odcieniem , mi sie model podoba :super:

Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, SuperTruckster napisał:

Bazowym kolorem była Tamiya Nato Green, następnie delikatnie rozjaśniony Yellow+White żeby model nie był za ciemny i ponury.

Dla mnie trochę za jasno wyszło, ale to kwestia gustu i pożądanego poziomu merytoryki. Jeśli świadomie chciałeś wyciągnąć trochę kontrastu, to w porządku. Jak pisałem wcześniej, całościowo bardzo dobrze. 

Link to post
Share on other sites

Ładne kocisko. Dobrze pobrudzony w zakamarkach choć poziome powierzchnie, tam gdzie nie ma żadnych załamań wydają się być za czyste. Zieleń wyszła jasna i mogłaby przyjąć trochę ciemniejszej, brudnawej biedronki 😉 Ciekawi mnie jak zrobiłeś peryskopy z ostatniego zdjęcia, które bardzo mi się podobają. Też buduję Leo i zastanawiam się jak się za nie zabrać.

Link to post
Share on other sites

Bardzo ładny Leoś, trochę faktycznie przez odcień zieleni wygląda jak komiksowy - ale to moje zboczenie, gdyż każdy którego widziałem miał ciemną i ponurą tą zieleń. Technicznie wygląda na dobrze zrobionego, nie dopatrzyłem się błędów. No może trochę gąsienice zbyt mało wytarmoszone względem reszty, w tym nie widzę czy na wewnętrznej części jest wyślizgany metal przez bandaże. Ale poza tym cud, miód i orzeszki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.