Jump to content

Recommended Posts

• Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

................. Co ma inflacja do wzrostu cen? Inflacja TO JEST WSKAŹNIK wzrostu cen. I ona nic nie ma do tego jak ceny rosną.  Ceny modeli będą rosły tak długo, jak złotówka względem USD będzi

No, w końcu ktoś rozsądny.    Solo, Money.pl, należące do grupy Wp.pl ma być wiarygodnym źródłem? Naprawdę???????

A ile osób sobie skopiuje ten projekt za darmo? A skąd ludzie wezmą tanie drukarki które wydrukują części o jakości powiedzmy Tamki? No i po co ktokolwiek miałby komercyjnie projektować coś, co kupi n

Posted Images

13 minut temu, Xmen napisał:

W KS Model dostępny od ręki za 130 zł.

Dziękuje ci dobry człowieku - nie znałem tego sklepu - rewelacja, jestem twoim dłużnikiem.

2 minuty temu, myszaty napisał:

Dziękuje ci dobry człowieku - nie znałem tego sklepu - rewelacja, jestem twoim dłużnikiem.

Proszę bardzo.Fajny sklep i mają spory asortyment zza południowej granicy.

Posted (edited)

Mam Su-35 GHW w 72, przyznam ze tak dobrego modelu w tej skali nigdy nie miałem, jeśli F-14 jest podobnej jakości (a jest zdaje sie) to może konkurować z 1/48 spokojnie. Zadnych dodatków nie trzeba a detal jest imponujący szczególnie mechanizacja skrzydeł. Czy wart 260zl? hmm napewno wart 190 resztę dopłaca się za frajdę posiadania najlepszego modelu w skalach 1/72 i zaryzykowalabym w 1/48 tez.

Niby drogo ale odpadaja dodatki w postaci blaszek, zywic itp a to zawsze te 40-100zł.

Edited by Bobek
Godzinę temu, Bengal napisał:

to jest żart ? czy GWH ma takie ceny dla 72 czy to tak cudowny kit że sam się składa ?

No niestety tak to wygląda. Dodam tylko że ten wspomniany przeze mnie F-14D Fine Molds kosztował u nas w przeliczeniu mocno ponad 300 zł.
Za to ten F-14 GWH to bez wątpienia najlepszy F-14 w skali 1:72.

25 minut temu, Bobek napisał:

Zadnych dodatków nie trzeba

No warto jednak, bo fotele żywiczne by się przydały i dysze silników, no i uzbrojenie ja bym całkowicie wymienił na żywiczne. Koła też są do wymiany.
Do tego zestaw zawiera wyłącznie uzbrojenia A2A, nie ma zasobnika LANTIRN który jest bardzo wskazany w przypadku F-14 w wersji D.
Ja to bym i kalki wymienił, bo zestawowe są takie sobie. Spokojnie w ten zestaw można włożyć jeszcze ze 200-300 zł żeby zaczął jakoś wyglądać. :)

27 minut temu, Bobek napisał:

Mam Su-35 GHW w 72, przyznam ze tak dobrego modelu w tej skali nigdy nie miałem, jeśli F-14 jest podobnej jakości (a jest zdaje sie) to może konkurować z 1/48 spokojnie. Zadnych dodatków nie trzeba a detal jest imponujący szczególnie mechanizacja skrzydeł. Czy wart 260zl? hmm napewno wart 190 resztę dopłaca się za frajdę posiadania najlepszego modelu w skalach 1/72 i zaryzykowalabym w 1/48 tez.

Niby drogo ale odpadaja dodatki w postaci blaszek, zywic itp a to zawsze te 40-100zł.

Jak ja się cieszę, że ja tylko do wojny koreańskiej (*)...

(*) - małymi wyjątkami

19 minut temu, WujekAlice napisał:

Jak ja się cieszę, że ja tylko do wojny koreańskiej (*)...

(*) - małymi wyjątkami

Clear prop tańszy dwa razy, bo tak mi sie kojarzy jesli chodzi o odpowiednik jakości w 72, natomiast i tak są to kwoty duze za ta skale.

Posted (edited)

43 wypraski GWH za około 265 PLN a Arma Hobby ile za 2 sztuki wyprasek nowego Kota ? :) 

PS aby wykorzystać posta do czegoś przydatnego... to czy producenci pomijając, blaszki Edka i chyba u nas niedostępne a zapowiadane już  aftermarkery Wolfpacka mają jakieś zapowiedzi dodatków względem nowego wypustu Academy? Nie ukrywam że strasznie podoba mi się to malowanie i nawet zastanawiam się czy nie kupić go dla samych kalek.

Edit No i jeszcze w Kocie GWH mechanizacja płata a w Żbiku nawek skrzydła się nie składają... )))

Edited by zibi85mig
17 minut temu, zibi85mig napisał:

czy producenci pomijając, blaszki Edka i chyba u nas niedostępne a zapowiadane już  aftermarkery Wolfpacka mają jakieś zapowiedzi dodatków względem nowego wypustu Academy?

Masz na myśli F-14A Academy?
Aires wypuścił zestawy dyszy silników w różnych konfiguracjach (otwarte, zamknięte, mieszane), bezszwowe wloty powietrza, płetwy na gondolach silników, jakieś wymienniki ciepła, dysze drukowane 3D ma w ofercie także KA Models, otwarte i zamknięte.

54 minuty temu, Thalgonis napisał:

A tak BTW: są jakieś malowania do nabycia osobno z „TopGun” dla tej skali?

Masz takie coś jak trzeba, model wyrzucasz do śmieci, kalki zużywasz. :)

26220_rd.jpg

Dzięki Fixer, ale  chyba źle zadałem pytanie - chodzi mi o dostępność kalkomanii w temacie „Top Gun”... Bo model  już mam (tzn. został zamówiony, kiedy doślą to cholera wie...), tylko nie w tym malowaniu co mi się marzy :)