Jump to content

Recommended Posts

Jestem w trakcie budowy ww. transportera w ktorym wykorzystam m.in zestaw blach ET Model do szoferki , dlatego szukam zdjec wnetrza kabiny do Oshkosh M1070 HET gdzie widac wyposazenie oraz sprzet radiowy, ET dalo pare zywicznych dodatkow np. monitor, klawiature , CB i jakies radyjko ale bez jakichkolwiek fot.itp. Interesuje mnie rownierz w jaki sposob utrzymywana jest w pozycji podniesionej przednia czesc kabiny, gdyz planuje zamontowanie silnika z Real Model. Osobnym problem jest sposob wykonania wykladziny wygluszajacej , widzialem cos podobnego z foli aluminiowe lecz nie wiem w jaki sposob ja delikatnie pomarszczyc , z jakiego kleju korzystac. Za wszelkie info bede bardzo wdzieczny

piotrkur -A gdzie fotki???!!:wpier:.. ladnie to tak na blizniego  

Z fotkami z budowy powroce  dopiero gdy bede mial komplet potrzebnych informacji, a narazie musze prosic administratora o  przeniesienie do dzialu pytan i odpowiedzi 

3 godziny temu, bulik58 napisał:

Osobnym problem jest sposob wykonania wykladziny wygluszajacej , widzialem cos podobnego z foli aluminiowe lecz nie wiem w jaki sposob ja delikatnie pomarszczyc , z jakiego kleju korzystac. Za wszelkie info bede bardzo wdzieczny

W swoim Gromie robiłem ze sreberka od ferrero rocher (złote kulki) - mają fakturę posobną do tej wykładziny, po ostrożnym wyjedzeniu środka daje sie przyzwoicie rozprostować, i dobrze kształtuje się na elementach. Grzesiek Grabowski w swoim humvee korzystał ze sreberka z paczki fajek. Mój klejony na CA:

49107475931_17afe80f8e_c.jpg&key=bd32290

49107666212_50151bcbaa_c.jpg

kryspacz -

robiłem ze sreberka od ferrero rocher (złote kulki) - mają fakturę posobną do tej wykładziny, 

dzieki bardzo za pomysl,  zawartosc obu opakowan napewno sie nie zmarnuje,

dzieki kryspaczowi i Grzegorzowi temat maty wygluszajacej jest juz z glowy podobnie jak i temat obudowy silnika ,znalazlem 1 zdjecie ukazujace zawias podtrzymujacy, prawdopodobnie jest ona robiona z tworzywa . Otwarty pozostal temat wnetrza kabiny (elektronika) , moze ktos wie jaki typ radia bylo/jest montowane  w HET , moze wtedy uda mi sie okablowac zalaczony zestaw, oraz pozostalo rownierz okablowanie silnika . Dzieki panowie za pomoc