Jump to content

Czołgutki w słÓRZbie cesarstFa, 1:72 ;-)

Recommended Posts

• Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Początek fikUF mikUF, łoszyk, niedoceniane ogniwo            

Strasznie musi trząść w czasie jazdy jak te pełne koła w wózkach jezdnych przesuwają się po zębach gąsienicy 🤣.   

No i krUl gorowy. Galeria będzie jak doczeka sie podstawka takiego jak maja pozostałe dwa.                

Posted Images

Posted (edited)

WypENdzlowany, tera bedzie łosz-srosz:

50077661693_d6c4fe9cd8_o.jpg

50078235801_b4d1b95a89_o.jpg

50077661458_fb271cfe1c_o.jpg

50078233031_60ebee6af4_o.jpg

No i rodowity hiszpański tankist Jorge Michajłowicz Jangel spod Smoleńska :haha: 

50078488337_88768942de_o.jpg

50078488547_4a5e088b11_o.jpg

50077664453_3354b44ef6_o.jpg

Edited by Szydercza Gała

Herr Muciek został doinwestowany Milliputem tu i tam...

50086983371_e339c4c66e_o.jpg

50086983486_4e2343b35e_o.jpg

50086399018_4b40286fb6_o.jpg

CzołK schnie sobie po łoszu:

50086399183_fba885c8b2_o.jpg

50086983916_26b720e740_o.jpg

dopóki nie wyschnie i nie bedę się mógł zabrać za obitki, bENdEM koncypował nad podstawkiem....

• Like 1
9 minut temu, zloty napisał:

Czy ja dobrze widzę , na poprzedniej stronie wONtku , krowa była dziewczyną, a teraz jest chłopakiem?

„Dżender rzondzi” :lol:

Coś mi się zdaje, że El Torro skradnie show. Bardzo udana operacji zmiany płci. Przypomniało mi się jak Franek Dolas prowadził "krowy" z wagonu do bauera.

Posted (edited)

Zacieszam że Herr Muciek się podoba. To nie tak że on był krowOM. Powiedziałbym raczej że został wyrzeźbiony w duchu poprawności politycznej, znaczy się nie miał wymion, ale nie miał też swoich atrybutów.... No ale Milliput czyni cuda :haha: Ogólnie te zwierzaki Pegasusa są bardzo fajnie wyrzeźbione, a krowy majOM cycki jak ta lala, ino byk jakiś zdyskryminowany.....

Edited by Szydercza Gała
22 minuty temu, Szydercza Gała napisał:

Ogólnie te zwierzaki Pegasusa są bardzo fajnie wyrzeźbione...

A co tam jeszcze mają w asortymencie? Tylko trzoda?   Jeśli mam być szczery to pierwsze słyszę o tej firmie :mrgreen:

Na poprzedniej stronie masz fotkę pudełka, a na nim sporą część zawartości. Krowy świnie kury osły psy itd. 64 sztuki w sumie. Dwie ramki po 32, także wszystkiego jest co najmniej po dwa. Na WYKLENTYM PORTALU jest inbox i recenzja :wink:

7 minut temu, Szydercza Gała napisał:

Na poprzedniej stronie masz fotkę pudełka, a na nim sporą część zawartości. Krowy świnie kury osły psy itd. 64 sztuki w sumie. Dwie ramki po 32, także wszystkiego jest co najmniej po dwa. Na WYKLENTYM PORTALU jest inbox i recenzja :wink:

no racja, jakoś mi to umknęło  :glupek:

niezłe stadko - to jak będziesz robił w następnej kolejności jakiego gieRmaŃca to będzie wUrstU  jak ta lala  :mrgreen:

Tak sobie zamyślałem żeby zrobic taki mały żarcik: Piękna germańska farma, z chudobą wszelaką pętającą sie po jardzie, a na środku przede szopOM Grosstraktor ganz nojka, prosto z ruskiego poligonu :haha: 

Te zwierzaki, jak widać mydlane nie są, co nie znaczy że te w 48 nie bedą, wyszukaj sobie foteczki zawartości w internetach, tak jest najbezpieczniej :wink: 

W dniu 21.05.2020 o 00:26, M.A.V. napisał:

słuszna koncepcja !

popieram, nawet sie zastawiałem chwile.. :) gdzie kolegę wywiało - fajna te konserwy

Edited by laskonogi
25 minut temu, Szydercza Gała napisał:

...... i kto wie w czym jeszcze :wink: 

no ba.... taki konkretny buhaj to i pastwisko konkretnie zaminowane.....     gŁana bYdzie aż po rOlki :haha:

Posted (edited)

Speców od malowania oryginalnOM farbOM znajdziesz w dziale okrętowym :haha: Nie widzę nic skomplikowanego w zrobieniu wyblyszczonego czystego czołgu z parady, tylko gdzie tu zabawa?

Edited by Szydercza Gała