Jump to content

Czołgutki w słÓRZbie cesarstFa, 1:72 ;-)

Recommended Posts

A teraz odpiszę przyjmując bardziej pozytywną interpretację Twojego dwuznacznego posta :wink:

T-28 szkoda zmarnować na paradniaka, skoro daje on tyle ciekawych  możliwych malowań. Nigdy nie robiłem jeszcze łajtłoszta, więc ten schemat jest oczywistym wyborem. To o czym piszesz może się ziścić pod postacią T-35, który zalega sobie na kupce, tylko bruku jakiegoś potrzeba .....

• Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Początek fikUF mikUF, łoszyk, niedoceniane ogniwo            

Strasznie musi trząść w czasie jazdy jak te pełne koła w wózkach jezdnych przesuwają się po zębach gąsienicy 🤣.   

No i krUl gorowy. Galeria będzie jak doczeka sie podstawka takiego jak maja pozostałe dwa.                

Posted Images

12 godzin temu, Szydercza Gała napisał:

Speców od malowania oryginalnOM farbOM znajdziesz w dziale okrętowym

...a jakie miszcze od malowania SF tam są :woot: 

Posted (edited)

Marudzenie Krzycha zmobilizowało mnie do działania :haha: Teraz chyba krzak jest bardziej krzakowy....

50126538673_23c1835630_o.jpg

50127112651_4934812d88_o.jpg

Edited by Szydercza Gała
  • Like 2
3 godziny temu, Bartosz.B napisał:

Matt to chyba nie...  Już lepij dorób mu kłaki na wacku może nawet z tej ładnej trawki 

zc7fs89rw8nkyz54mkscmmx5jnpsgtrx.jpg

no rzeczywiście - masz absolutną rację....   żaden ze mnie znawca buHajuF to się wygłupiłem :szczerbol:

błyszczy się skurczyBYK  ja psie klejnoty :haha:

Podziękował za wszelkie współporady :wink: Tak jak jest teraz świeci sie za bardzo, ale matowy zupełnie też być nie może, bo jak widać na załączonym obrazku Herr Muciek trochę sie śFiecic musi, także trochę go trzeba będzie przydusić przy okazji matowania czołgu i Jorgego.... Dzis zadałem mu olejowe i paliwowe wycieki.... znowu ze trzy dni schnięcia, a potem ciach bach, kurz ostatnie fiki miki i bedzie koniec.

Baza jest, tak sobie myślę że przed lakiem do włosów i białym go jeszcze złoszuję, choc chyba odpuszczę sobie pędzlowanie detalu.... może ktoś coś? Nie robiłem nigdy białego drapańca, więc wszelkie mądrości mile widziane.

50169452722_04d172239e_o.jpg

50169453082_20f2521a0f_o.jpg

50169195191_8ef1b2a854_o.jpg

50169454587_2c3969af96_o.jpg

Widzę, że u Kolegi to konkretny skręt w "lewo" :mrgreen:

Słuszną linię obraliście Towarzyszu :brawo:

A czołgutki pikne. Bysio wymiata.