Jump to content
Sign in to follow this  
Thalgonis

[G] Bismarck 1941

Recommended Posts

Hejka,

przedstawiam mój pierwszy w „karierze” model okrętu: Bismarck z okresu operacji „Rheinübung” (początek tej akcji). Model dał mi - ze względu na skalę - nieźle w kość. Może dlatego, że to mój „dziewiczy rejs” w tym temacie :mrgreen:  Tak czy inaczej - wyszło jak wyszło.

PS. nie ma waloryzacji - aberowskie relingi wygrały ze mną w ostatniej rundzie na punkty :D

bismarck_final_05.thumb.jpg.63a372d35d80d0fbf384778a9b85b5b8.jpgbismarck_final_04.thumb.jpg.6ed84ad8afbebacdabb97b63230a8d8e.jpgbismarck_final_03.thumb.jpg.a2e83dbcbc645d13d264faaf3ae37d3a.jpgbismarck_final_02.thumb.jpg.dd2200e3375f8b9ab28a36d84b8e6698.jpgbismarck_final_01.thumb.jpg.611de3d00a3cf740ee1d638f48f5ea79.jpg

Stare Kino :D

• Like 5

Jak na pierwszy jest ok chociaz moim zdaniem troche poplynales z tymi sladami eksploatacji. Relingi sa do opanowania i jak nabierzesz wprawy zawsze mozesz dokleic a sam zobaczysz ze model tylko zyska. Jestem na :super: Powodzenia przy nastepnym projekcie.

• Thanks 1

No tak, sporo pierdzielenia jest z tymi okręcikami, małe wszystko. Z instrukcją czy bez zamknąłeś temat 😜
Generalnie plus za rozpoznanie bojem💪🤠.

• Thanks 1

Gratuluję, jeśli to Twój pierwszy model w tej skali, to był rzeczywiście skok na głęboką wodę. Podoba mi się. Uważam, że dobrze sobie poradziłeś, no i najważniejsze - skończyłeś :) To jest chyba najtrudniejsze, dociągnąć temat do końca :) Reszty można się nauczyć :D

• Thanks 1

Chłopaki, dziękuję :piwo:  

Naprawdę tak dużo jest porzuconych projektów (w sensie nie dokończonych)? Przyznam się, że nie schodziłem za głęboko na liście warsztatów w dziale szkutniczym, ale te co zdążyłem podejrzeć na ogół miały galerię :)  Ale fakt, zanim taka galeria powstała, to można było urodzić, wychować i ustawić w życiu jakąś latorośl :haha:

Tak jak pisałem Ci wcześniej podoba się :super: Zwłaszcza, że to Twoja pierwsza 700ka. Duży plus za podjęcie wyzwania w skali i dotrwanie do końca! :) Czekam na kolejną Twoją 700kę  :mrgreen:

• Thanks 1

bardzo ładny B-smark !    :super:

Relingami się nie przejmuj - je można zawsze później dokleić

12 godzin temu, M.A.V. napisał:

bardzo ładny B-smark !    :super:

Relingami się nie przejmuj - je można zawsze później dokleić

Dziękuję :piwo:

1 minutę temu, blacman napisał:

jest OK !! 👍

czekamy na kolejne … :) 

Dzięki Szefie :piwo:

Gratki za szybkie i ładne ukończenie projektu. 

Dla mnie relingi na okrecie to absolutny must-have i to był wielki błąd że odpuściłeś. Ogólnie jest dobrze, działaj dalej. 

Co w końcu wybrałeś na kolejny projekt? 

Korci mnie Schlezwig (z 1939)... Ale - przeglądając ofertę sklepów widzę, że właściwie niewiele jest okrętów niemieckich, które nie są bliźniaczymi do Bismarcka... Za to zatrzęsienie jest u-botów... Nie twierdzę, że nie ma wogóle, po prostu w wielu punktach sprzedaży figuruje opis „niedostępny”, więc nawet nie ma co pytać sprzedawców...