Jump to content

Rozpuszczalniki, cleanery, kleje. Nie przepłacaj.

Recommended Posts

Daleki jestem od reklamowania ale z własnego, świeżego, doświadczenia. Warchem ma też własny sklep on-line. Dostawa: kurier, paczkomat, jak komu wygodniej. Deklarowany czas dostawy (przygotowanie, wysyłka) to ok. 5 dni - moje zamówienie z poniedziałku doszło do paczkomatu dzisiaj tj. czwartek.

Opakowania od 100 ml. Cen ze sklepu nie porównywałem z Allegro.

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Informacje które tu podaję nie są nowe. Ale porozrzucane po różnych forach i tematach. Spróbuję zebrać to w jednym miejscu. Najpierw kilka ogólnie dostępnych związków chemicznych które wchodzą w

Gunze Mr Color Thinner: Izopropanol (IPA) - 20-30% Izobutanol - 20-30% Izopropyloaceton - 20-30% dodaj 20% dowanolu. i masz leveling thinner  Dowanol mozna dodawac to farb zapobiega to plu

Micro Sol na kalki: Glikol Butylowy + woda  glikolu 100% rozpusci kazda kalke, sciagnie ja  i zostawi nadruk, (moze rozpuscic)  80% agresywny  50% mocny 30% normalny Proponuje sprawdzic jak

Aktualnie na allegro od 40 pln mamy wysyłkę za darmo, do paczkomatu. Nawet podstawową chemię opłaca się zamówić, lepiej niż latać po marketach.  

Ps. Przesyłka (aceton i octan butylu)  z Warchem  doszła do mnie w ciągu 48h. 

W dniu 4.06.2020 o 14:30, kjp_a_man napisał:

W tym linku który podałeś jest napisane „1-methoxy-2-propanol, monopropylene glycol methyl ether”.
Czy o to chodzi?

Nie wiem.link ze sklepu internetowego cytujacego jakies tam opisy kopiowane na tony automatem to chyba nie do końca o to chodzi. Ktos widział gdzies karte do tego rozcieńczalnika? 

• 4 months later...