Jump to content
gulus

Republic Star Destroyer - Revell

Recommended Posts

Nie zapodam oddzielnie, bo ktos mi powiedział, że z takimi pajacykami (czy jakoś tak?) to wstyd się pokazywać.

Kadłub okrętu jest od jakiegos czasu pomalowany głównymi kolorami, ale nie bardzo miałem jak porobić fotki.

Jak porobię, to pewnie pajacyki sie poikażą w tle.

Cały model został pomalowany. Na pokazaną poprzednio warstwę czarną, zostały napsiknięte 3-4 warstwy (bardzo cieniutkie) różnych odcieni szarości.

4ee6cfe0951be4f6.jpg

0d6a83f5f1275a1d.jpg

Najciemniejszy z szarości został zarezerwowany dla paneli bocznych. Widoczne na fotce paprochy pojawiły się z winy aerografu (właściwie z winy tego, który ten aerograf trzymał, czyli mojej) i zostaną wygładzone.

6a23993f803ffd98.jpg

W tej chwili w całości Destroyer przedstawia się tak:

fba07b2412ea08bcm.jpg

Nic specjalnego, ale i tak nagorsza (albo i najlepsza) część roboty przede mną: wygładzanie, cieniowanie, malowanie światełek, obramówek, kolorowanie działek ...

Witam serdecznie!

Model zrobił na mnie duże wrażenie. Wykonanie na najwyższym poziomie!

Mam jedno pytanie: gdzie kolega zaopatruje się w włókna światłowodowe?

Od dłuższego czasu poszukuję światłowodów do oświetlenia kabiny Sokoła Milenium i bez rezultatu.

Pozdrawiam - Mironek

Witam wszystkich forumowiczów !

Prace przy niszczycielu cały czas powoli posuwają się do przodu -na zdjęciach próbne odpalenie silników . Światłowody wziąłem z "owłosionej" lampy kupionej na targu za kilka złotych -coś jak na zdjęciu po lewej pod linkiem:

http://images.google.pl/images?q=lampa%20%C5%9Bwiat%C5%82owodowa&ie=UTF-8&oe=UTF-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&sa=N&tab=wi

Obraz001.jpg

Obraz002.jpg

Obraz004-3.jpg

Obraz003-1.jpg

O jacie kręce!!!!!!!

Tak patrzę co można zrobić z prostego modelu i czasami słów brak. Poważnie - momentami aż dziwi mnie z jakim mozołem i poświęceniem powstają niektóre modele. Tym bardziej dziwiony jestem jak takie widzę - jest na czym oko zawiesić Sam sobie kiedy coś podobnego sprawię jednak bardziej Star Trekowego - chociaż taki niszczyciel też jest OK bo i SW lubię - byłby tylko problem bo moja siostrzenica jest zdecydowanie większym fanem SW więc pewnie musiałbym chyba do sejfu takie coś włożyć ;)

Eeee, jakie kółka, jakie kreseczki?

Modelu prawie się nie skleja, on sam się skleja. Wszystko jest dopasowane do siebie, nie ma możliwości pomylenia części.