Jump to content

Audi R8 Lms Gt3 - NuNu 1/24

Recommended Posts

Na dzień dobry z forum, zaczynam temat w miarę świeżego modelu firmy NuNu. 

Inboxów w sieci nie brakuje, więc odpuszczam pokazówkę ramek. 

Model doposażę o blachy ScaleLab, które są w drodze. Tak na prawdę dzięki Banzai-Cars są dostępne w Polsce. Czekam również na kolor, czerwony Creative Colors dedykowany do samochodu #1 całość będę lakierowal klarem 2K również z palety CC. 

Póki co jestem w trakcie obrabiania karoserii. Fajna tematyka ale NuNu to jednak nie jest najwyższa półka jakościowa... sporo nadlewek, przesunieć form, nie wspomnę o skurczach tworzywa w kilku strategicznych miejscach na karoserii. 

Niestety nie wszystko złoto co się świeci.

C.D.N...

IMG_20200611_153402.jpg

IMG_20200611_153706.jpg

IMG_20200611_153010.jpg

IMG_20200611_152516.jpg

• Like 2
Posted (edited)

Zabawy w doprowadzenie modelu do porządku ciąg dalszy... 

Wszystkie linie do przerycia,  niezawodnym scriberem UMM-USA, kupionym za oceanem milion lat temu. 

Oględziny kolejnych elementów to flashback o trzy dekady kiedy to Italeri fundowała nam podobną jakość... 

... chociaż na zdjęciach z kalkulatora wygląda nawet przyzwoicie 

C.D.N... 

IMG_20200612_092554.jpg

IMG_20200612_092212.jpg

IMG_20200612_092407.jpg

IMG_20200612_092422.jpg

Edited by Marysia

Oglądam z zaciekawieniem.  Myślałem, że ta firma reprezentuje wyższy poziom. Przymierzałem się do kupna modelu z tej firmy, ale patrząc na jakość wrócę do tamiyi.

Posted (edited)

Ta firma prezentuje tylko ciekawe tematy. Co do poziomu, widać jak na dłoni. U mnie leży jeszcze ich BMW M6 i wygląda to podobnie. Ponoć szykują M3 e36... pewnie będzie podobnie. 

Nestety BMW M3 e30 z Beemaxa czy Chevy Cruze z Aoshima to podobna półka jakościowa.

Edited by Marysia
6 godzin temu, BCI Batou napisał:

Podobno to firma powstała z rozpadu Beemax/ Aoshima.

NuNu.... nie mam bladego pojęcia ale wcale by mnie to nie zdziwiło, chociaż mimo podbieństw to ponoć europejska firma. 

Któż teraz jednak nie robi form i wtrysków u chińczyków :D

6 godzin temu, Bengal napisał:

coś czuje że będzie kozak fura :)

Zobaczymy, pewnie i tak wszystkiego nie użyję. Nie wiem czy zrobię tarcze hamulcowe bo to fajnie wygląda jak są koła zdjęte. U mnie będą założone, pewnie nie będzie aż tak tego widać.