Jump to content

Drużyna Okrutnej [resin girls 1:35]

Recommended Posts

No Kolego! To poszedłeś efektownie! Lalki pierwsza liga (dwie nawet ekstraklasa). Nie spiernicz tego - to taka prosba od „fachowca” od figurek (zwłaszcza kobiecych, których nigdy nie malowałem). Czekam na Achzarita rownolegle. Fajny temat się szykuje.

• Thanks 1
Posted (edited)
22 godziny temu, makinen napisał:

No Kolego! To poszedłeś efektownie! Lalki pierwsza liga (dwie nawet ekstraklasa). Nie spiernicz tego - to taka prosba od „fachowca” od figurek (zwłaszcza kobiecych, których nigdy nie malowałem). Czekam na Achzarita rownolegle. Fajny temat się szykuje.

Postaram się spier....  jak najmniej  :rozkaz:

Sam się nie spodziewałem że w żywicy taki wielki wybór laseczek w mundurach - mimo że chińszczyzna to okazały się całkiem niezłe. Chociaż ze wielkim rozczarowaniem musiałem kilka fajnych odrzucić, bo mimo że były w fajnych pozach i w umundurowaniu to..... buty miały jakieś dziwaczne i na obcasie   :wow:    To chyba produkcja pod jakieś dioramy w stylu pin-up :haha:

EDIT -----------------------------

19 godzin temu, kryspacz napisał:

Plan petarda! Czekamy z zapartym tchem! :)

Co będę dużo gadał - możesz się czuć "ojcem chrzestnym" tego projektu bo to podczas oglądania Twojego warsztatu doznałem objawienia i nadeszła inspiracja    :piwo:

Edited by M.A.V.
3 godziny temu, M.A.V. napisał:

Sam się nie spodziewałem że w żywicy taki wielki wybór laseczek w mundurach - mimo że chińszczyzna to okazały się całkiem niezłe.

Chińczycy w tych figurkach to mogą odpowiadać jedynie za krzywą lufę i bąbelki w odlewach :x

Irgr - całkiem możliwe...  to były "całkowite noname'y" zapakowane tylko w woreczki foliowe :hmmm: 

Jakkolwiek kupowałem od faceta z Państwa Środka, a paczucha została wysłana z Shenzhen...  prawie Hongkong ale jednak nie.

Bąbelek czy tam krzywa lufka to nic.Gorzej jak trafi się brakoróbstwo w postaci braku nóżek do MG w skali 1;10 czy tam jakiegoś elementu.Jest ryzyko jest zabawa.?Ale taki urok chcesz tanio ryzykujesz.