Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Panie i Panowie, koledzy i koleżanki, modelarze i ... modelki  :D

Forum ScaleFun ogłasza konkurs modelarski na najlepszy model roku 2020 opublikowanego na łamach portalu Scalefun. 

Konkurs będzie się składał z dwóch części:
1. Grand Prix - najlepszy model roku 2020 wybrany przez jury
2. Nagroda Klakiera - najlepszy model roku 2020 wybrany przez publiczność


Zasady konkursu są proste, bo ma być na luzie i bez spiny, zgodnie z naszym podejściem do modelarstwa, czyli ma być FUN!!! W konkursie weźmie każdy model, który do końca tego roku doczeka się galerii. Nie ważne kiedy praca się rozpoczęła, nie ważne na jakim obecnie jest etapie, nie trzeba nic udowadniać. Wystarczy się dobrze bawić przy jego budowie i się nim pochwalić najpóźniej 31.12.2020 przed północą. Wystarczy abyś miał konto na ScaleFunie, pokazał jakiś tam warsztat i opublikował galerię. Więcej informacji w regulaminie.

No i teraz najważniejsze, czyli NAGRODY!

W każdej z kategorii przewidziany jest tylko 1 zwycięzca, w myśl zasady zwycięzca bierze wszystko. Nie przewiduje się nagród za 2. czy 3. miejsce. Zwycięzcy otrzymają bony do wykorzystania w sklepie modelarskim o następującej wartość:

Grand Prix 2020 - 600,- PLN
Nagroda Klakiera 2020 - 300,- PLN


Oczywiście pula nagród może jeszcze wzrosnąć. Jeżeli jest ktoś chętny do dorzucenia się do puli lub ufundowania nagrody, zapraszam do kontaktu.

Aaaa, bym zapomniał. Przewidziany jest jeszcze bonus za aktywność, czyli drobna nagroda dla uczestnika głosowania w konkursie "Nagroda Klakiera 2020". Jaka? Tego póki co nie zdradzamy. 

662491854_plakatnakonkursv5.thumb.jpg.eedad9a191ab86a72eea5b49d92ba52b.jpg

 

REGULAMIN:
1. Konkurs będzie podzielony na 3 kategorie: Grand Prix, Nagroda Klakiera, Bonus Aktywności.
a. Grand Prix - wyłonienie najlepszego modelu roku 2020, wybieranego przez jury.
b. Nagroda Klakiera - wyłonienie najlepszego modelu roku 2020, wybieranego w głosowaniu powszechnym przez publiczność.
c. Bonus Aktywności - loteria nagradzająca jednego z głosujących w "Nagrodzie Klakiera", wybieranego w formie losowania.
2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest spełnienie wszystkich poniższych warunków:
a. Uczestnik musi posiadać konto na forum Scalefun
b. Uczestnik jest zobowiązany do założenia warsztatu na forum, w celu pokazania procesu budowy modelu. Dopuszcza się prowadzenie warsztatów zbiorczych, pokazujących wiele prac.
c. Uczestnik jest zobowiązany do publikacji galerii modelu na forum Scalefun oraz jej odpowiedniego nazewnictwa, tj. wpisania w tytule znacznika [G-2020] (przykład: [G-2020] Nazwa galerii), najpóźniej w dniu 31.12.2020 roku o godz. 23:59.
3. Zgłoszenie modeli do konkursu jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.
4. Każdy uczestnik może zgłosić dowolną ilość modeli, w tym te których galerie zostały już opublikowane w roku 2020 oraz uzupełnić warsztaty, o ile nie były prowadzone.
5. W przypadku zgłoszenia galerii modeli nie opublikowanych w roku 2020, zostaną ode zdyskwalifikowane.
6. Nie dopuszcza się zgłoszenia galerii zbiorczych, w których pokazuje się więcej niż jeden model. Takie galerie zostaną zdyskwalifikowane.
7. Nie dopuszcza się do konkursu modeli, które były już prezentowanie na innych forach lub konkursach wcześniej niż w roku 2020. Takie galerie zostaną zdyskwalifikowane.
8. Uczestnik nie ma obowiązku rozpoczynać budowy modeli w warsztacie od początku, tj. pokazywać tzw. In-box. Celem warsztatu jest zaprezentowanie swojej pracy. Jakość warsztatu może mieć wpływ na zwycięstwo.
9. Wybór najlepszego modelu w kategorii Grand Prix zostanie dokonany przez Jury składające się z 5 osób, uznanych i wybitnych modelarzy wybranych z grona członków klubu Scalefun.
10. Wybór modelu jury dokona wg kryterium podoba się-nie podoba się. Jury ma prawo posiłkować się warsztatem danego modelu w celu określenia włożonego trudu w jego budowę, jeżeli same efekty końcowe nie pozwolą na jednoznacznie określenie zwycięzcy.
11. Decyzja jury jest ostateczna i nie ma od niej odwołania.
12. Wybór najlepszego modelu w kategorii Nagroda Klakiera odbędzie się przez głosowanie publiczności. Zwycięzcą zostanie model, który otrzyma najwięcej głosów.
13. Bonus Aktywności zostanie przyznany uczestnikowi, który weźmie udział w głosowaniu w kategorii Nagroda Klakiera i dobrowolnie poda swoje dane kontaktowe oraz wyrazi zgodę na ich przetwarzanie w celu dostarczenia zwycięzcy nagrody.
14. Lista nagród w konkursie ogłoszona będzie na forum Scalefun w dedykowanym do tego wątku, oraz ma prawo być aktualizowana do końca trwania konkursu.
15. Zwycięzcą konkursu w kategoriach Grand Prix oraz Nagroda Klakiera może zostać tylko jeden model. Nie przewiduje się remisów. W kategorii Bonus Aktywności losowany będzie tylko jeden uczestnik.
16. Nagrody przewidziane są tylko dla zwycięzcy z danej kategorii w myśl zasady „Zwycięzca bierze wszystko”.
17. Nie przewiduje się wyróżnień za 2. czy dalsze miejsca.
18. Członkowie jury są wykluczeni z uczestnictwa w konkursie o nagrodę Grand Prix.
19. Każdy z uczestników konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie zdjęć zaprezentowanych na forum do promocji Scalefun oraz inicjatyw z tym związanych, jak również do publikacji zdjęć na portalach społecznościowych w ramach kont należących do Scalefun.

Edited by Thalgonis
Link to post
Share on other sites

Uwaga, uwaga!

Pozyskaliśmy sponsora naszego konkursu, sklep modelarski Modelmania. Dzięki temu pula nagród się zwiększyła. W pierwszym poście nastąpiła aktualizacja. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Szanowne grono modelarskie!

Spieszę z informacją iż nasz konkurs pozyskał nowego sponsora. Jest nim Klub Modelarski KMSA. Do listy nagród dopisujemy nagrodę za najlepszy model wyłowiony przez kapitułę klubu KMSA, w wysokości 150,- pln!

Zgodnie z powyższym do konkursu dopisujemy kolejną kategorię „Nagroda Pływaka”. Klub KMSA zajmuje się głównie tematyką błotno wodną, co oznacza że modele z tych kategorii będą bliższe ich sercom, ale wygra najlepszy ich zdaniem model zgłoszony do konkursu, bez względu czy będzie pływał, taplał się w błocie czy latał. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Szanowni koledzy modelarze!

Do świąt pozostało jeszcze 100 dni, ale Mikołaj odwiedził nas wcześniej. Właśnie pozyskaliśmy sponsora prywatnego i dzięki jego hojności, następuje zmiana wartości nagród:

Grand Prix: 800,- PLN

Nagroda Klakiera: 400,- PLN

Łączna pula nagród w konkursie, wraz z nagrodą klubu KMSA wynosi już 1 350,- PLN!!! Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie, bo naprawdę warto. A kto wie, może i Zajączek do nas pospieszy z nagrodami wcześniej i pula jeszcze wzrośnie??

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.