Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Pora dość późna, a może ktoś to przeczyta za dnia - stąd kombinowana forma przywitania. "Witam" nie piszę, bo jest to zwrot zarezerwowany dla gospodarzy, a na tę chwilę jako świeżak jestem tu gościem.

Co by się też nie chować za nickiem: na imię mam Krystian, jestem z okolic Błonia w woj. mazowieckim. Przygodę z modelarstwem miałem za dzieciaka dość krótką - skończyło się na rozgrzebanym MIGu od Plastyka i sklejonym bodajże B-767, ale bez jakiegokolwiek malowania, ze zniszczonymi kalkami.

Teraz, mając niemalże 30 wiosen na karku, postanowiłem spróbować ponownie. Z podstawami teorii zapoznaję się od jakichś 2 tygodni, zarówno oglądając tutoriale na YT, jak również przeglądając różne wątki na forach ("o ho, to już na pewno wszystko wie i po co takiemu jakieś fora"), jednocześnie kompletując wyprawkę potrzebną do wystartowania i spróbowania swoich sił.

Jako iż zaczynam ponownie od zera, a przez parę lat życia zdążyłem zorientować się co mnie kręci bardziej, a co mniej, postanowiłem wystartować w "pancerce" 1:35. Upatrzyłem już sobie nawet zestaw Sd.Kfz.251.1 z 5 figurkami od Tamki (trochę przez wrodzonego "janusza", bo w końcu kurła zestaw za pisiont złoty, a jest pojazd i pińć ludzków).

Każdy uczeń potrzebuje swojego mistrza, który wskaże drogę, naprowadzi lub skrytykuje. Zaawansowanych adeptów sztuki modelarskiej na tym forum z pewnością nie brakuję, więc oto jestem - zupełny noob z ambicjami na początkującego modelarza.

Mam nadzieję, iż społeczność Forum przyjmie mnie do swego grona, a z czasem może nawet i ja będę mógł napisać to i owo, by wesprzeć innego człeka w potrzebie wiedzy.

Edited by nonalaker
opis "branży"
  • Like 4
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.