Jump to content

Kanał o Formule 1 na Youtube


Recommended Posts

Mamy na forum fanów F1, więc pomyślałem, że i tutaj pokażę Wam swoją drugą pasję. Nagrywam filmy o technice i historii Formuły 1, zatem zachęcam zainteresowanych do zajrzenia na kanał Ze świata F1 na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCRl8rT4j2avCHClu_7Nd6VA

Jak działa silnik bolidu? Jak bardzo się grzeje? Co zrobić, żeby zatankować samochód F1 paliwem z Orlenu? Zapraszam na film o jednostce napędowej: 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zapraszam na kolejny film. Dziś o tym, ile tytułów mistrzowskich mógłby w sprzyjających okolicznościach zdobyć Michael Schumacher i ile zostałoby mu, gdyby przegrywał wszystkie stykowe sytuacje.

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Wrzuciłem kolejny film. Dziś opowiadam m.in. o tym, jak zbudowane jest zawieszenie bolidu F1, jakie sztuczki stosuje Mercedes i Red Bull oraz co można zrobić z kołami od bolidu, jeśli ma się pod ręką F-16. Zapraszam.

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wczoraj ogłoszono, że Claire Williams odejdzie po GP Włoch z funkcji szefa zespołu. Pracownik ekipy opowiedział mi trochę o nastrojach wewnątrz teamu. Zapraszam na krótki materiał na ten temat.

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Od jakiegoś czasu po Polsce jeździ bolid Alfy Romeo pomalowany w barwy Orlenu. O ile mi wiadomo, dziś stoi we Wrocławiu. Wiosną, gdy pokazywali go w Warszawie, porównałem go do tegorocznego C39. To dobra okazja, by przypomnieć sobie tamten film i móc zabłysnąć, gdy pójdzie się ze znajomymi podziwiać Alfę:

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.