Jump to content

Miniporadnik - pojazdy z wojny w Bośni

Recommended Posts

Cześć,
Być może ktoś z Was już widział w innych miejscach, ale podrzucam i tutaj: zrobiłem miniporadnik z budowy i malowania swoich ostatnich trzech modeli. Wszystkie tematycznie dotyczą wojny w Bośni.

Poradnik nie jest bardzo rozbudowany, bo budując i malując modele nie sądziłem, że zrobię coś takiego. Dlatego nie wszystko jestem w stanie pokazać w nim tak jak by należało. Ale z biegiem czasu szkoda mi było tych wszystkich ciekawych rzeczy, które pojawiły się wokół nich na różnych grupach modelarskich, forach - szczególnie tutaj. Dlatego zebrałem wszystko razem, żeby nie zginęło i teraz oddaję Wam, za friko:
?69-stronnicowy poradnik w PDF
?Opisana historia każdego wozu
?Poszczególne etapy budowy
?Malowanie krok po kroku
?Dodatkowe ciekawostki i porady
?Luźne okołomodelarskie przemyślenia ?

⚠️LINK DO PORADNIKA ⚠️ :
Jeśli uznacie to za wartościową rzecz, to śmiało udostępniajcie dalej - chociaż tak jak zaznaczyłem na początku nie jest to tutorial/poradnik krok po kroku, raczej drobne źródło inspiracji do przejrzenia w wolnej chwili. Mam świadomość wielu braków - zdjęciowych (lub ich słabszej jakości) i różnych "edytorskich" błędów, ale wszystko zrobiłem z doskoku i na tyle tylko mnie stać. ? Ale tak jak napisałem - a nuż się komuś przyda. :)

Pozdrowienia!
Edited by Kamil K.
  • Like 4
  • Thanks 3

super pomysł - na pewno wiele osób doceni :piwo:

EDIT --------------

PS: żeby link zadziałał trzeba go skopiować i wkleić    (samo kliknięcie przekierowywuje na Modelwork)

Edited by M.A.V.

Świetny materiał,  pełna profeska. Gratuluję Ci warsztatu, wspaniałych prac będących niejako wypadkową umiejętności warsztatowych oraz samorazpracia do przygotowania a także charakteru do udostępnienia pracochłonnego opracowania. Wiem ile to czasu zajmuje. Szacunek!