Jump to content

Steyr Type 1500A/01 1/35 TAMIYA


Recommended Posts

Hejo, 

w zeszły piątek udało się skończyć ten model, oczywiście do modelu dojdzie jeszcze podstawka. Na tyle podoba mi się jego wykonanie iż stwierdziłem, że zasługuje na osobną galerię. Wypada trochę wspomnieć o modelu, jak to tamka wiedziałem, że nie zawiodę się wartością pudła. Kilka drobnych waloryzacji z drutu i model zyskał wiele. Składalność - jak to tamka nie ma na co narzekać choć nie obyło się bez odrobiny szpachli. W tym modelu chyba wreszcie wyczułem ilość obić, a także poprawiłem ich jakość w porównaniu do poprzedniego modelu. Jest to mój pierwszy model w 2 kolorowym kamuflażu (malowany od ręki) i nawet obyło się bez odkurzu. Dużo frajdy sprawiło mi pomalowanie i zmodulowanie składanego dachu jak i bambetli na pace. Brudzenie głównie uzyskałem poprzez zrobienie piaskowego filtra wewnątrz jak i na zewnątrz. Koła nie są jeszcze do końca ubrudzone ponieważ dopasuje ich brudzenie do podstawki. Warsztat jest tutaj. Mam nadzieję, że się podoba + zachęcam do komentowania :) 

ychMr1E.jpg1kae6hu.jpg3e684cr.jpgVIw3Hnp.jpga8Lx2oy.jpg3T3WMbL.jpg6m8ne9j.jpgjEBJ3Yr.jpgnfauW52.jpgxbFYKTF.jpggVrtxCS.jpgC67onjl.jpg

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Ogólnie fajnie. Ja bym tylko ciutkę bardziej poszedł w kontrasty i ciutkę rozjaśnił przy malowaniu. Malowanie bambetli na tak.

Jedyne do czego tak naprawdę się przyczepię, to koło zapasowe. Jest zbyt równomiernie ubrudzone, jakby dopiero co zdjęte z ośki i wrzucone na zapas. Jako zapas bardziej bym ubrudził na dole, zaś na górze zostawił czystsze. Tak samo jak brudzisz pojazd. Im niżej tym brudniejszy. 

Felgi też ci się za bardzo błyszczą. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.