Jump to content

Recommended Posts

Widzę, że prace postępują i idą pełną parą.  Doskonale wygląda dodatkowe fototrawione opancerzenie podwozia. Producent modelu całkowicie o nim zapomniał (jak i jeszcze o wielu innych szczegółach).  Cieszmy się tym co jest na rynku, a nie ma  prawie wcale wersji pojazdów używanych przez LWP/WP (oczywiście za wyjątkiem konstrukcji typowo  rosyjskich). Rosomaków na forum nigdy dość!!!!

• Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przybyło troszkę kabelków...

Coś się tu poplątało 😁😁. Brakuje jeszcze dwóch drucików, ale na dziś mam dość.

Rolki prowadzące z przodu. Też po mojemu.  Będzie też kilka smaczków.. 

Posted Images

Polecam lupę nagłowną.  Taką lupę można używać nawet wtedy kiedy używasz okularów. Ja mam taką która ma podwójne zestaw szkieł powiększających.

Pozdrawiam

Andrzej

Podstawa czujnika meteo wyszła zawodowo, ale nie usunąłeś szwu z samego czujnika (przy nim też można się jeszcze pobawić, żeby go bardziej upodobnić do oryginału).

16 godzin temu, kubisz napisał:

Podstawa czujnika meteo wyszła zawodowo, ale nie usunąłeś szwu z samego czujnika (przy nim też można się jeszcze pobawić, żeby go bardziej upodobnić do oryginału).

Cholercia, myślałem, że nikt nie zauważy, braku czterech nacięć i opaski na mocowaniu czujnika ☺️. No nic, skoro jednak, to zrobiłem co się dało. Kilka zdjęć z ogólnego planu... 

IMG_20210314_112204.jpg

IMG_20210314_112226.jpg

IMG_20210314_112252.jpg

IMG_20210314_111511.jpg

IMG_20210314_111547.jpg

IMG_20210314_111631.jpg

IMG_20210314_112315.jpg

IMG_20210314_112327.jpg

IMG_20210314_111910.jpg

• Like 1

Wielkie dzięki za odwiedziny Koledzy. Cieszę się, że zaglądacie mimo, że to nie Wasza"branża". Liczę,że czujne oczy Was obu, wyłapią błędy, które mnie umkną. 

6 godzin temu, makinen napisał:

Ja tu nawet celownika nie widzę :-)))

To ta kosteczka ze złotą plamką 😉. Jak założę"daszek", to zniknie zupełnie 😁😁😁

• 2 weeks later...

To jak tak nieśmiało zasugeruję próbę osiągnięcia większej zgodności ze zdjęciem oryginału. Kabelki ok, ale tym kształtownikom ze śrubami też warto poświęcić kilka chwil :super: 

Ech... Kuba! Wiesz jak działają na mnie takie " nieśmiałe sugestie". Chodzę teraz wokół modelu i zastanawiam się czy to ciąć, odrywać, czy nie? No chyba " będziem" ciąć i odrywać 😁😁😁😁

Godzinę temu, kubisz napisał:

Wiem, dlatego napisałem  :super:

Kuba! Do dziś pamiętam, jak napisałeś mi, przy okazji M1043A2, że jeśli jeszcze raz napisze, że czegoś nie potrafię lub mi nie wychodzi, to przyjedziesz i skopiesz mi... wiadomo co 😁😁😁. Po kilku godzinach prób, napisaniu nowego słownika wulgaryzmów i wypaleniu kartona fajek, jedyne co mi pozostaje, to podać Tobie mój adres, byś mógł spełnić swoją obietnicę. Nie twierdzę, że zrobienie tych kształtek jest niemożliwe, ale wykonanie 16-stu, takich samych elementów z zachowaniem odpowiedniego kształtu, nastręcza mi pewne trudności. Rozwiązaniem mogły by być blaszki Parta, ale wydatek 80 PLN, dla kilku elementów ,nie bardzo mi się kalkuluje. Mam jeszcze pewien plan, ale bardzo czasochłonny i nie wiem, czy wart zachodu. Spróbuję to zrobić, ale jak nie wyjdzie, zostawię wszystko tak, jak jest.

Efektowny model na pewno wynagrodzi Ci ten dodatkowy nakład pracy. Nie chciałbym, żebyś mnie znienawidził, zatem nie będę już nic nieśmiało proponował.