Jump to content

Toyota Supra GR - 1/24 - Tamiya

Recommended Posts

A więc moi drodzy - nadeszła ta chwila. Po 2 miesiącach model gotowy:) Miło Was było tutaj gościć i czytać uwagi i opinie. Jutro postaram się ogarnąć foty. W modelarni sezon zimowo-modernizacyjny, więc z miesiąc nic nie będzie robione.

IMG_20210110_164942_resize_53.thumb.jpg.28bf1c263852bd58ff2a627e4e8bf0a2.jpg

Ale żeby nie było Wam nudno to mała ankieta - co następne:

Toyota TS050 Hybrid (waloryzacja)

BMW 2002 (PZP)

Garbus (PZP / lekka waloryzacja)

Lamborghini Diablo GT (PZP)

Kawasaki Ninja H2R (Mocna waloryzacja)

VW T1 Camper (PZP)

Mercedes 170 Van z browaru - skala 1/35 (PZP)

• Like 2
  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No to lecimy z nowym projektem. Dodatkowo zachciało mi się nagrywać filmy na YouTube, więc jest podwójnie ciężko prowadzić warsztat.   Zestaw prezentuje się następująco:   Dz

Lala dostała oczka z przodu i tyłu oraz siatkę na wlotach. I na dzisiaj chyba koniec, nie chce robić na siłę byleby skończyć, bo wtedy łatwo coś popsuć:)   

Zdrowia życzę i modeli! Albo cierpliwości i czasu do nich 😂 Wszystkim którzy przeglądają ten wątek również:)

Posted Images

Godzinę temu, Dorotka napisał:

Motor rób, a nie samochód 😉 

Cayman kończ Waść ten swój motór, tutaj tłumy żądają kolejnego Kawasaki 🤣😂

Jak dla mnie BMW albo Diablo. Chociaż T1 od Revella mam rozgrzebaną od dawien dawna i jakoś nie mogę się za nią wziąć, więc zmagania z tym tematem też chętnie bym zobaczył. Ale zrobisz, co będzie Ci pasowało. :)

40 minut temu, toled napisał:

Cayman kończ Waść ten swój motór, tutaj tłumy żądają kolejnego Kawasaki 🤣😂

Mości Kolego,  czekam na chrom Spaztix ,leci z USA bo mi tylko wydech został do zrobienia . Wszystko już czeka na ostateczny montaż.😜

Galeria gotowa. Jeszcze raz dziękuję za wizyty i komentarze 😉 Teraz przerwa, po przerwie wracam z Lamborghini Diablo GT w kolorze arancio atlas + waloryzacja blaszkami z Aoshimy.

• Like 1

Gratuluję zarówno modelu jak i warsztatu 

38 minut temu, slamacek napisał:

Wyszedł super!

Ninję weź na biurko poproszę

Ninję (co prawda h2 carbon, ale one nie różnią się tak mocno w budowie) robi Cayman i to ze świetnym efektem. Poniżej link do jego warsztatu. Sądzę, że moją H2R zrobię na wiosnę, jak uporam się z Diablo GT 😉

18 minut temu, toled napisał:

Ninję (co prawda h2 carbon, ale one nie różnią się tak mocno w budowie) robi Cayman i to ze świetnym efektem. Poniżej link do jego warsztatu. Sądzę, że moją H2R zrobię na wiosnę, jak uporam się z Diablo GT 😉

W H2 carbon są dodatkowe osłony-owiewki przy deklach silnika , inny tłumik wydechowy , czacha ma jeden, lewy wlot powietrza oraz jest inna kolorystyka baku, błotnika przedniego i paneli bocznych.

6 minut temu, cayman napisał:

W H2 carbon są dodatkowe osłony-owiewki przy deklach silnika , inny tłumik wydechowy , czacha ma jeden, lewy wlot powietrza oraz jest inna kolorystyka baku, błotnika przedniego i paneli bocznych.

No to pisałem, że nie różnią się tak bardzo 🤣🤣 Niech ten spaztix w końcu przyleci, będzie można pokrytykować 🤣

• Haha 1
10 minut temu, cayman napisał:

Zastanawiam się nad przerobieniem układu wydechowego i wytoczeniem tłumika.?

Każda waloryzacja, która utrudni Ci życie, nam poprawi nastrój, a będzie wizualnie świetna jest dobrym wyborem 🤣

• Haha 1