Jump to content

Walker buldog tamiya

Recommended Posts

• Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z tego co się orientuję,w oddziałach pancernych wiadra napełniano wodą. Do niej wkładano kwiaty otrzymywane od mieszkańców wyzwalanych miejscowości.

Kolego. Jak już skleiłeś model to: 1. Wrzuć go do wody z płynem do naczyń. Usuniesz paprochy i odtłuścisz go. Oczywiście po takim myciu. Pozostaw model do cakowitego wyschnięcia.  2. Nałóż p

1. Nie, koła się przykleja. 2. Źle oczyszczony właz. 3. Teoretycznie tak, ale jak malujesz aerografem.   A nie lepiej było od czegoś takiego zacząć?:  

Posted Images

A do czego używa się wiadra, w wojsku do tego samego a może i więcej i masz odpowiedz a wiadra do dzisiaj się wozi jako wyposażenie nie regulaminowe pozdrawiam OLO.

Godzinę temu, OLO napisał:

A do czego używa się wiadra

Z tego co się orientuję,w oddziałach pancernych wiadra napełniano wodą. Do niej wkładano kwiaty otrzymywane od mieszkańców wyzwalanych miejscowości.

• Like 2
  • Haha 1

Dziękuje za wszelką pomoc . Przepraszam zainteresowanych za zaśmiecanie tematu

3 minuty temu, zaruk napisał:

2 godziny temu, OLO napisał:

A do czego używa się wiadra, w wojsku do tego samego a może i więcej i masz odpowiedz a wiadra do dzisiaj się wozi jako wyposażenie nie regulaminowe pozdrawiam OLO.

Czołgista jak każdy inny żołnierz (człowiek) na wojnie musi się umyć od czasu do czasu. Piją kawę lub herbatę, czasami to nawet kupę oni robią. Wiadro najczęściej służy do nabierania wody ze studni  (rzeki lub jeziora).

Kolejny dzień budowy Walker buldoga 

Dzisiaj pomalowałem gąsienice. Teraz jest mały problem bo na kanale agtomie gościu umalalował gąsienice i przetarł je patyczkiem kosmetycznym by zrobić efekt tarcia kół. Mi się to nie  na całych gąsienicach. 

Teraz mam pomysł te miejsca umalować gun metalem 

IMG_20210211_182052.jpg

IMG_20210211_182045.jpg

Dla początkujących to lepiej model w skali 1/72 sam zrobiłem model 1:35 i nie wrócę do 1:35 dopóki nie kupie aerografu. Tylko ze ja nie brałem tanich farb. Sam sie przekonałem taka jakoś taka cena.

JHu7oTD.jpg

Edited by DamianosPL
  • Like 1
  • Thanks 1
  • 2 weeks later...

Witam modelarzy w tym smutnym dniu dla mnie😞

Niestety na jakiś czas muszę przerwać swoją modelarskich przygode😫

Spokojnie powróce jeszcze.

P. S Co zrobić by farby nie wyschły? 

Ja mam inny sposób na zabezpieczenie farb przed wysychaniem. Przechowuję farby czy to w słoiczkach czy w puszeczkach w pozycji odwróconej denkiem do góry.

• Thanks 1