Jump to content

TKS 1;35 IBG


Recommended Posts

TKS z Kubinki - też go robiłem w 1:72 (FTF).  Na ile da się ocenić po kompletnie nieostrych fotkach (za mała głębia ostrości) to jak na początek całkiem całkiem. Wydech trzeba by rozwiercić - to nawet teraz można by poprawić.

Link to post
Share on other sites
17 godzin temu, hlystek napisał:

moje pierwsze podejscie do pancerki

I do fotografii 😉 Niewiele widać na tych kompletnie nieostrych i przepalonych zdjęciach - w trakcie sesji sprawdź, jak wyglądają zdjęcia na komputerze, nie na ekranie aparatu, i popraw głębię/oświetlenie. Focisz świetnym sprzętem, nie ma wymówki by Canonem 77D nie zrobić dobrych zdjęć. Przysłona 2,8 to błąd, prosta zasada: mała dziura-duża głębia, duża dziura-mała głębia. Nie używaj też lampy i trybu auto, jeśli nie masz przyzwoitego zewnętrznego światła - rób w świetle dziennym, jasne pomieszczenie, ale bez bezpośredniego padania słońca.

 

Ad rem:

Polska myśl techniczna zawsze na propsie 👍 , co do samego modelu: fajny delikatny wash, natomiast sporo poprawiłoby choćby wymienienie grubaśnych uchwytów na drut, nie usunąłeś też szwów z gąsienic i tłumika wydechu. Dziwnie też wygląda ta lewitująca łopata, jakakolwiek imitacja pasków załatwi sprawę. 

 

Widziałem Twoje samoloty, choć nie moja bajka - wyglądają świetnie (poza tymi samymi uwagami do zdjęć), tu chyba poszedłeś na tempo i łatwiznę.  Następnym razem cierpliwości i powodzenia!

Edited by kryspacz
  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.