Jump to content

Messerschmitt bf 109G-10 Eduard 1:48

Recommended Posts

• 2 weeks later...
25 minut temu, abtb napisał:

A będą jutro "pierwsze ciachy"? Jakby nie liczyć - okrągłe 10 dni minie :mrgreen:

Nie będzie.Rano mam ważniejsze sprawy do załatwienia a popołudniu idę do pracy.Może w środę.

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
18 minut temu, marek d napisał:

Do zamknięcia? O co chodzi?  Nie bądź rura i nie pękaj. Dawaj dalej z tym helmutem.

Jak coś się popsuło to może uda się pomóc jakoś.

Nic się nie popsuło.Temat zamknąłem bo nie wiem kiedy i czy w ogóle go skończę.Za wcześnie wróciłem do  modelowania  po Covidzie ot i cała tajemnica. Przymusowa przerwa po prostu. 

47 minut temu, mirage3 napisał:

Nie ma zamykania, otworzyłem piwo to jak zamknąć ? 

BTW. X-Men i go covid dorwał  ? :hmmm:

Oj tak.Już myślałem że się nie wywinę od kostuchy.Cały listopad przechorowałem ale do teraz odczuwam skutki.

Edited by Xmen
49 minut temu, mirage3 napisał:

Nie ma zamykania, otworzyłem piwo to jak zamknąć ? 

Jak jest problem to zapraszam:

można śmialutko zyknąć  :szampan:. Tylko bez ociągania się bo już niebawem będę kończył i zamykał :wink:

A koledze Xmen-owi życzę jak najszybszego powrotu do 100% sprawności modelarskiej :piwo:

• Like 1

Nie bój nic, modelarzy diabli nie biorą 😁 Mnie parę lat temu brakowało 0,5m żebym nie wyszedł z samochodu jak zaorali mną betonowy płot... Widzimy się niedługo na kontynuacji warsztatu. 

• Thanks 1
4 godziny temu, Xmen napisał:

Nic się nie popsuło.Temat zamknąłem bo nie wiem kiedy i czy w ogóle go skończę.Za wcześnie wróciłem do  modelowania  po Covidzie ot i cała tajemnica. Przymusowa przerwa po prostu. 

A co Ci po Covidzie padło? Oczy? mózg? serducho, czy ogólnie nadajesz się do bakutilu na mączkę kostną?  Idź do swojego rodzinnego, żeby Ci dał trochę badań kontrolnych typu ekg, rtg płuc,  krew, żeby zobaczyć jak i czy Cię ten Covid mocno sponiewierał. Jeśli doktór kumaty, to Cię na nie wyśle.

6 minut temu, WujekAlice napisał:

A co Ci po Covidzie padło? Oczy? mózg? serducho, czy ogólnie nadajesz się do bakutilu na mączkę kostną?  Idź do swojego rodzinnego, żeby Ci dał trochę badań kontrolnych typu ekg, rtg płuc,  krew, żeby zobaczyć jak i czy Cię ten Covid mocno sponiewierał. Jeśli doktór kumaty, to Cię na nie wyśle.

Forum modelarskie to nie jest miejsce by o tym pisać.I tak za dużo napisałem.

11 godzin temu, mirage3 napisał:

modelarzy diabli nie biorą 😁

Modelarzy może i nie.Ja się bardziej uważam za montażystę części prosto z pudełka (nienawidzę słowa sklejacz).

Dzięki za miłe słowa.Mam nadzieję że jeszcze kiedyś coś pokażę na forum.