Jump to content

Recommended Posts

Cześć.,

Najlepszego w 2021!
Model skończony jeszcze w grudniu. Baza to model Mirage z gąsienicami od UM-T.
Płachty nad oknami rzeźbił kolega Paweł Leszczyński (Dzięki! )

L1H9rHf.jpg%5B

VDBbmQT.jpg

qwVOZxS.jpg

0lKhvqv.jpg

Xhk1P7Y.jpg

WKU4Lw1.jpg

pNIo6bN.jpg%5B

Warsztat był tutaj.

Do modelu planuje podpiąć lufę moździerza 220mm oraz przygotować podstawkę:
https://matejson.blogspot.com/search/label/220mm%20wz.32%20%C5%A0koda%20mortar%20barrel

• Like 13
18 minut temu, Adamo722 napisał:

Fajne malenstwo :super: kolorki ok tylko ja moze bym zmyl ten kurz z dachu lub go ograniczyl :piwo:

To był bardzo suchy wrzesień..wink3Ale ogólnie jestem na tak!:super:

• Thanks 1

Ładny bardzo, ale bez podstawki ci nie zaliczam 🙂 Nie wiedziałem, że Paweł uruchomił kolekcję w 72.... znakomicie upiększa to model.

• Thanks 1

Dzięki za komentarze :)

15 godzin temu, Andrzej_LK napisał:

Ładny bardzo, ale bez podstawki ci nie zaliczam 🙂 Nie wiedziałem, że Paweł uruchomił kolekcję w 72.... znakomicie upiększa to model.

To był custom-made :)  nie ma tego w regularnej ofercie.

MM

Fajnie wyszło :D Jak maskowałeś wnętrze podczas malowania 'z zewnątrz'? Masz jakiś patent?
Miałeś jakieś problemy z gąsienicami? Składam 7tp z Mirage i przy kole napędowym strasznie kiepsko pasowały^^

• Thanks 1
1 godzinę temu, Adamerio napisał:

Fajnie wyszło :D Jak maskowałeś wnętrze podczas malowania 'z zewnątrz'? Masz jakiś patent?
Miałeś jakieś problemy z gąsienicami? Składam 7tp z Mirage i przy kole napędowym strasznie kiepsko pasowały^^

Hej,

Gąbeczka od środka daje radę przy maskowaniu. Jak nie pasują gąsienice to ucinasz/szlifujesz zęby na kole napędowym. Rzadko w którym modelu w 1/72 pasuje to idealnie.

MM

Gdybyś napisał że to 1:35 uwierzyłbym bez zastrzeżeń. Model ZJAWISKOWY. W mojej skali wartości  więcej niż 10/10 to fakt pomyłki w skali. BRAWO - zazdroszczę warsztatu!👍👍👍

• Like 1