Jump to content

Lamborghini Diablo GT 1999 - 1/24 - Aoshima

Recommended Posts

Na warsztat trafia to: 
25261_0-auto_downl.jpg.458a25e80fb13ab9df423063bdac7e4b.jpg

Będę wzorował się na tym:

lamborghini-diablo-gt-06.thumb.jpg.106ef3eacd56ce578aaa690699dad04c.jpg

A teraz kącik pytań:

Czego najlepiej użyć by dostać taką fakturę jak na siedzeniach i dolnej części deski? Flock da redę?

lamborghini-diablo-gt-33.thumb.jpg.e6fb0e71cc30b5b2ce78a0e6a696801a.jpg

Które carbonu użyć do takich elementów jak to?

lamborghini-diablo-gt-49.thumb.jpg.b5e7697477e83d6b72d553948537c5c8.jpg

A teraz możecie spokojnie odejść od monitorów, nic jeszcze się tutaj nie będzie działo 😉 

• Like 1
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Żeby poudawać, że coś się dzieję, założyłem kamerę na mój łeb i nakręciłem chociaż Inboxa. A z budową realnie planuję wystartować gdzieś za tydzień. Całkiem obfity w części ten zestaw jak i dość fajni

BRZ`ta? 

Po drugiej warstwie wygląda tak. Na dzisiaj finito.

Posted Images

6 minut temu, cayman napisał:

Flock na pewno odpada. Taki efekt robiłem gęstszą farbą matową  na mniejszym ciśnieniu.

Carbon TAM 12680 i jak Chcesz to mam na stanie .

To będą testy. Mam jeszcze tzw. mikrobalony, z nimi też potestuję, chociaż nie mam wprawy i cierpliwości do nich jeszcze;-)
Carbon sobie kupię, dzieki 🤣 Bo i tak mam tylko jeden typ splotu, więc dodatkowy arkusz się przyda na ten model, a i pewnie na następne - jak coś zostanie :D

Edited by toled
2 minuty temu, toled napisał:

To będą testy.
Carbon sobie kupię, dzieki 🤣 Bo i tak mam tylko jeden typ splotu, więc dodatkowy arkusz się przyda na ten model, a i pewnie na następne - jak coś zostanie :D

Mam nowy , nie tknięty do sprzedania.

Mnie jarał jeszcze Tamiya 131 Abarth Rally Olio Fiat, ale okazało się, że nie poprawili go i zaś wywalają na rynek w skali 1:20. Z Aoshimą mam baaaaaardzo niewielkie doświadczenie, jak mi Diablo się dobrze będzie sklejał, to jeszcze fajnie się prezentuje Pagani Fujara :D

• Like 1
15 minut temu, toled napisał:

Mnie jarał jeszcze Tamiya 131 Abarth Rally Olio Fiat, ale okazało się, że nie poprawili go i zaś wywalają na rynek w skali 1:20. Z Aoshimą mam baaaaaardzo niewielkie doświadczenie, jak mi Diablo się dobrze będzie sklejał, to jeszcze fajnie się prezentuje Pagani Fujara :D

Aoshima Gut, Okey , zrobiłem parę modeli i dla mnie to lepszy produkt niż Fujimi i Hasegawa. :super:

Ten Fiat 131 to jakaś porażka.

Edited by cayman
  • Like 1
8 minut temu, cayman napisał:

To już lepiej tego ,,białego kruka" , dziękować u mnie stoi już zrobiony i bardzo lubię ten model.😍

https://www.ebay.com/itm/Aoshima-1-24-No-3-Mercedes-Benz-SL65-AMG-Black-Series/254756821806?hash=item3b50b09b2e:g:otYAAOSwculfkJd4

15 minut temu, toled napisał:

BRZ`ta? :diabel:

Zejdę po obiadku do piwniczki i zobaczę co ja tam z tej Aoshimy mam  :cool:

5 godzin temu, Dorotka napisał:

A co Szanowni by powiedzieli na taki zestaw? Dawno nic z F1 na Forum nie było....  :stolek:

tWWhPru.jpg

Raz po primo , to nie Aoshima,

dwa po primo ,to nie jest cywil,

trzy po primo , jak F1 to tylko 1/12,

cztery po primo , widziałem F12 Berlinetta 👀 🤪

Edited by cayman
  • Haha 1

Plany fajne - będę kibicował w budowie ale chciałbym się odnieść do kwestii deski

20 godzin temu, toled napisał:

To będą testy. Mam jeszcze tzw. mikrobalony, z nimi też potestuję, chociaż nie mam wprawy i cierpliwości do nich jeszcze;-)

Z flocka faktycznie to nie wyjdzie - tutaj na desce mamy drobny zamsz - widziałem taką deskę wykonaną z użyciem czarnej farby strukturalnej Zero Paints

efekt był bardzo zbliżony do tego co na zdjęciu 

W Banzaiu masz oddzielną zakładkę z różnymi rodzajami karbonu i kevlaru

23 godziny temu, toled napisał:

BRZ`ta? :diabel:

tak tak jestem za - tego 

HD030553-hobby-design-bodykit-subaru-brz-dodatki-modelarskie-do-modeli-samochodów-banzai.jpg

56 minut temu, Dorotka napisał:

Będzie F1 i koniec tej debaty:dance:

Można gdzieś na forum zobaczyć jakiś skończony przez Ciebie, cywilny model?

• Like 1
47 minut temu, Dorotka napisał:

Nie, ja nigdy nie kończę modeli. Taką mam generalną zasadę :jupi2:

Bardzo oryginalne podejście.