Jump to content

Lamborghini Diablo GT 1999 - 1/24 - Aoshima

Recommended Posts

11 minut temu, Dorotka napisał:

Na tej łyżeczce, którą wcześniej pokazałeś faktura była inna i bardzo fajna. Na desce wygląda to zupełnie inaczej, dużo gorzej 😞 

IMG_20210312_175511.thumb.jpg.1f5a723b463008a0f94503b3ed34f5d5.jpg

Nie inaczej.!

• Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po drugiej warstwie wygląda tak. Na dzisiaj finito.

Wracamy do gry. Sytuacja po 3 warstwach:) 

BRZ`ta? 

Posted Images

Posted (edited)
4 godziny temu, nn31 napisał:

Jakby pomalować deskę w takich samych warunkach co łyżkę to może powierzchnia byłaby mniej futerkowa, ale powstały by też te białe pęknięcia.

Pęknięcia powstały bo poszły grube warstwy farby na siebie w krótkim czasie. Jak tyle osób twierdzi, że nie jest idealnie to ja nie będę udawał, że jest super i muszę to lepiej ogarnąć, nie będę odwalał lipy, skoro taka widownia i liczy, że model będzie wysokiej jakości 😂😂

EDIT: kurła, zamieniam się w Bartasa, koła też zmyłem - było dobrze, ale stwierdziłem, że jak zamaskuję w innej kolejności, to uzyskam o wiele lepszy i dokładniejszy efekt 🤣

Edited by toled
  • Like 1
W dniu 17.03.2021 o 23:06, cayman napisał:

To do roboty.:nauka2:

No ba, bo H2R czeka :D Dzisiaj mi doszła owiewka z Decalcas do H2R - już wycięta, minimalnie jeszcze cieńsza od Twojego tworu. Oryginalna przeciwpancerna może się schować przy niej 🤣Jeszcze tylko zestaw kalek carbonowych muszę dopaść, bo coś w moich sklepach go nie widuję póki co :D

Dzisiaj tak zwana sztuka dla sztuki. I tak po zamontowaniu budy nawet z otwartymi drzwiami nic prawie nie będzie widać. No i do zrobienia pasy bezpieczeństwa jeszcze

IMG_20210321_142901.thumb.jpg.f4181de407fea39ad961fc98dce28ad9.jpg

Dzisiaj dzień popierdułek:) Wentylatory z blaszek od Aoshimy. Dzisiaj i jutro planuję ogarnąć silnik i będzie można wszystko składać do kupy.

IMG_20210327_104014.thumb.jpg.c3250a9fc05f35c077eb0f0f64689da3.jpg

• Like 1
Posted (edited)
Godzinę temu, jakub476 napisał:

Tylko cienie szyb się maluje od spodu...

Akurat w tym Lamborghini jest jakoś inaczej i faktura jest na zewnątrz szyby, pomalowanie tego od wewnątrz nie dałoby tego efektu

Edited by toled