Jump to content

Recommended Posts

Drogi Administratorze za posrednictwem Naszego fromu sprzedałem Panu Krzysztofowi nick Crimson King   model su-24 . Do dnia dzisiejszego brak kasy i jakiegokolwiek kontaktu z jego  strony > Prosze o zawieszenie jego , a ja ze swojej strony uruchomie organ Policja 

• Haha 1

Jeżeli wysłałeś za pobraniem, to musisz czekać na kasę albo zwrot przesyłki, bo bez kasy nikt mu tego nie wyda. 

Jeżeli wysłałeś model na wiarę, że może kiedyś dostaniesz kasę, to sam sobie jesteś winien. Policja nic nie zrobi, bo niska szkodliwość społeczna. 

12 minut temu, Spotter napisał:

Jeżeli wysłałeś model na wiarę, że może kiedyś dostaniesz kasę, to sam sobie jesteś winien.

Chyba jednak przesadzasz.

• Like 1
  • Thanks 1

Niestety problem z tym gościem jest,  niby było OK jedna partia zapłacona druga też i coś mnie podkusiło by wysłać 3 dodatkowe modele z następnej transzy żeby był do przodu na wysyłce... Do dnia dzisiejszego nie dostałem 230zł. Oczywiście w moim wypadku kontakt był ale na zasadzie "zapłaciłem ostatnio, masz na koncie" co było nieprawdą . Z gadki spoko ale co z tego... Ja nie polecam.  A uczciwość wobec innych to jakaś elementarna cecha powinna być tym bardziej na forum gdzie większość ludzi w obrębie jakiegoś działu tematycznego się "zna".
Moje 0,03 PLN.

• Like 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.