Jump to content

F-14A 1:48 Hobby Boss

Recommended Posts

Po latach w boju ukończyłem w końcu mój ulubiony statek powietrzny. Zdaję sobie sprawę z niezgodności merytorycznych, z tego, że brudzenie jest dla wielu z Was niewystarczające. W zasadzie to nie ma go za wiele :) Jestem z wykonania zadowolony, zwłaszcza, że wracałem do budowy modelu czasami po miesiącu a czasami po pół roku. Tak więc, czasami ciężko było wejść w rytm i nie pogubić się.  Model ma być ozdobą na półce a nie wierną kopią realnej maszyny.

Pozdrawiam

Z3soS9n.jpg

0h3QbRZ.jpg

SXvtC59.jpg

Dy25glC.jpg

DicVxPH.jpg

5qVOAZU.jpg

Ijm0n2g.jpg

Vdx6J8V.jpg

kA1AajH.jpg

TnVuSIe.jpg

TzGTprx.jpg

yeeMo5e.jpg

ps. admin jeśli źle formaty i wielkości zdjęć wstawiłem to proszę o wyrozumiałość. Dawno nie upload'owałem zdjęć na forum a widzę, że coś się pozmieniało

• Like 18

Piękny! B mi się podoba - ten schemat z białymi powierzchniami sterującymi, delikatne cieniowanie, detal - super!

Brak brudzenia nic mu nie ujmuje, wg mojego gustu rewelacyjny!

Pozdrawiam

ww

Dobrze, że zaznaczyłeś, że nie ma to być wiernie odwzorowany pierwowzór. W zasadzie od tego, jak mi się wydaje, powinna się zaczynać każda galeria, bo ułatwia napisanie kilku słów oceny. 

Merytorycznie jest sporo błędów, ale jak to Tomcat, i tak cieczy oko.

Też bardzo lubię to malowanie.  

Gratuluję ukończenia modelu pięknej maszyny. 🍻

Jak to Air wspomniał dobrze, że wspomniałeś po co go budowałeś więc nie ma po co go punktować. Ten model jest ozdobą Twojego kwadratu :D

Jeśli ktoś chciałby sobie popatrzeć na model merytoryczny to wystarczy sięgnąć do galerii moralezza:

• Like 1
19 godzin temu, Juffre napisał:

Bardzo ładny model. Otwarty radar prosto z pudła czy to jakaś żywica?

Radar pudełkowy. Żywica to kokpit, fotele, dysze silników. 

• 4 weeks later...

Bardzo mi się podoba ten kocur. Zwłaszcza malowanie i kabina. Gratulacje ukończonia go i powodzenia przy następnym  modelu.

W dniu 25.01.2021 o 23:04, _OldMan_ napisał:

Model bardzo, ale to bardzo, niestety podniesiona osłona zaburza piękną sylwetkę tego samolotu

Podzielam zdanie kolegi, w domyśle chodzi pewnie o osłonę radaru. Co do samego modelu to mnie na tyle zainspirował, że postanowiłem sobie sprawić ten sam zestaw!

Co prawda to na chwilę obecną nie moja skala, ale w 72 brak tego malowania.  Kokpit naprawdę świetny!👏

W dniu 27.01.2021 o 07:45, Nużek napisał:

Radar pudełkowy. Żywica to kokpit, fotele, dysze silników. 

A możesz napisać żywicę jakiego producenta użyłeś? I jak ze spasowaniem. Kupiłem właśnie wersję B i chętnie bym zrobił na wypasie.