Jump to content

Kawasaki Ninja H2 carbon

Recommended Posts

W wątku warsztatowym u Kolegi Bartka wrze ,żeby nie powiedzieć że gorąca linia ,to wrzucam coś dla relaksu i uspokojenia emocji.

Model zrobiony na spokojnie i bez większych przygód ,a jak coś tam po drodze  spaprałem to i szybko poprawiłem. Teraz piszę to młodym i początkującym:

Żeby nie było ,że jak doświadczony modelarz to mu wszystko wychodzi idealnie. Otóż nie ,zawsze może wystąpić jakaś nieprzewidziana niespodzianka !!!

W wątku warsztatowym pokazałem parę sztuczek, co i jaką techniką można zrobić , także  Kolega Toled może ruszać do boju ze swoim H2R-em .

To tyle w temacie ,a teraz coś dla oka.

05keLR.jpg

3dunfZ.jpg

JNbjdx.jpg

ZVs3mc.jpg

vpIk2e.jpg

eMIaMn.jpg

L79mVO.jpg

KTSkmX.jpg

n9w0DV.jpg

Na białym tle.

MezVGV.jpg

u0A2CC.jpg

DYHFxl.jpg

lZIuL5.jpg

uWmFIl.jpg

6AE4Pi.jpg

tlwtWw.jpg

Xp0cY8.jpg

LA3rba.jpg

• Like 3

Dobrze, że zabrałem się za Lambo, zanim dojdę do H2R, Twoja praca dawno pójdzie w niepamięć i nikt nie będzie potrafił jej odnaleźć i porównać 🤣 Nie no, myślę, że H2R to będzie przyjemność, nawet jeśli trzeba w nią włożyć trochę czasu i wysiłku.

Btw. Wszystkie słodkości od kolegi Caymana dotarły, więc bez wymówek będę musiał zrobić tego H2R 😂😂 

IMG_20210223_191702.thumb.jpg.2c8298e1750c8064ea4846054568ced5.jpg

Edited by toled
11 godzin temu, toled napisał:

Wszystkie słodkości od kolegi Caymana dotarły, więc bez wymówek będę musiał zrobić tego H2R 😂😂 

IMG_20210223_191702.thumb.jpg.2c8298e1750c8064ea4846054568ced5.jpg

Nie ,,będę musiał ", a chciał pełen energii rozkoszując się przy pracy i słuchając  Mozarta jak napisał Kolega Dorotka , albo Rammsteina .:peace: