Jump to content

Duża gablota modelarska na wymiar - zamowię

Recommended Posts

Witam,

Chciał bym zamówić gablotę na modele. Z racji ze marzy mi się w dość sporych i niestandardowych rozmiarach zakładam ze musi być wykonana na zamówienie.

Rozmiar to około 90x120x38 z 3 wewnętrznymi pulkami.

Czy ktoś może jest w stanie podjąć się takiego zamówienia, albo może polecić osobę/zakład ?

Najlepiej żeby pochodził z południowej polski chyba ze transport do małopolski nie sprawi problemu :)

Będę wdzięczny za każdy namiar.

Pozdrawiam,

Cadius

• 2 weeks later...

Zrób sobie szkic z wymiarami i uderz do jakiegoś stolarza w pobliżu.

Jak dobrze zwymiarujesz to ci nawet w markecie przytną.

Swego czasu zamawiałem dużą gablotę pod żaglowiec w tej firmie:

https://www.stanplex.pl/

Bardzo polecam, bo robią wszystko według wytycznych klienta i kontakt z nimi jest bardzo ok. W moim przypadku zrobili gablotę ze ściankami grubości 4mm i do tego z giętej pleksi. Boki są bardzo ładnie sklejone, a całość była dobrze zabezpieczona do transportu. Gablota miała wymiary 608x590x160mm i dałem za nią niecałe 300zł. Twoja gablota jest dość spora, ale napisz do nich, może będą w stanie ją wykonać.

Edited by PiterATS
  • Like 1

No popatrz, wiedziałem że w moim mieście produkują  plexi ( firma Pyroplex), ale żeby takie fajne rzeczy...dzięki z mojej strony.

A jak się sprawuje plexi po kilku latach?

Matowieje, żółknie ?

Nic się nie dzieje, bo gablota z modelem stoi w pokoju. Zrobię zdjęcia jak ona wygląda, bo kilka lat minęło, ale to dopiero we wtorek. 

• Like 1
  • Thanks 1

Tak wygląda gablota po 3 latach. Jest regularnie czyszczona, widać na tle ściany że nic nie jest zmatowione i pożółkłe. Tworzywo z jakiego jest wykonana to PMMA

IMG_20210406_174041.jpg

• Like 1
  • Thanks 2