Jump to content

Recommended Posts

Cześć

BTR-40, Wojsko Polskie

Model Trumpeter, dodałem blaszki Eduard oraz koła DEF Model. Kalkomanie Mr.Decal.

Karabin SGMB wziąłem z zestawu BRDM-1 oraz kilka pierdół wygrzebałem z magazynu swojego

Malowany Hataką Orange

Pozdrawiam

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

9.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

25.jpg

26.jpg

Edited by krzychu83
  • Like 14

Dzięki :)

2 godziny temu, Adamo722 napisał:

przyczepie się do kół bo opony wyglądają jakby zielone były :piwo:

Jakieś złudzenie zapewne 😉 na kołach jest Earth Effect i pastele, nakładane warstwami, zielonego tam nic nie ma 😉

Ładny, podoba się :super:Broń wyszła super. Przyczepię się tylko do środkowego pasa zieleni na drodze - ostry i wyrazisty i mocno kontrastuje z tym co na poboczu. No i rzeczywiście coś jest z tymi oponami bo jeszcze przed przeczytaniem komentarza Adama też się zastanawiałem co one takie zielone. Może specyfiki zmieszane ze sobą dają taki efekt albo jakiś filtr w aparacie? Nie mniej jednak bardzo porządne wykonanie i też chętnie poznam przepis na wykonanie broni wzbogacony o elementy drewniane.

Posted (edited)

Bardziej obstawiam na problem z balansem bieli w aparacie...lub też dlatego, że psikniete delikatnie kurzem, tym samym co burty, dlatego się zlewa 😉

Broń -  najpierw czarnym podkładem, na to Gun Metal Model Master, suchy pędzel aluminium, wash i na koniec ewentualnie jakieś przecierki.

Drewno - Wood Base ( z zestawu AK) i na to Wood Grain, który zaraz delikatnie ścieram starym pędzelkiem.

Edited by krzychu83

Model pierwsza klasa, super podstawka. Wszystko bardzo naturalne i nie przejaskrawione. Brawo za umieszczone we wnętrzu uzbrojenie piechoty: RG-rurę, AK-47 i kbw SWD. Wyglądają jak prosto wydane z magazynu broni. 

Piękny! Strasznie mi się podoba! Ochów i achów mi zabrakło co by mój zachwyt wyrazić!

A tak poza tym, za pozostawienie broni osobistej bez opieki, był od razu prokurator! 

Mariusz

Ładnie zmalowany, klimatyczny, polski, czego chcieć więcej? Wszystko ze smakiem. Fotografia tygodnia? Tego Ci życzę, bo na prawdę jest na czym oko zawiesić:)