Skocz do zawartości

’70 Dodge Challenger


Wierzbol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, po dłuższym czasie nieobecności ruszyłem z nowym projektem (jak się okazało wspominałem o nim 8 lat temu 😅). Zamysł jest zrobienia samochodu w wersji na ćwierć mili, obniżonego z wystającym silnikiem. Jak widać na zdjęciu obiekt prac jest trudny, nawet producent na pudełko dał kiepskie zdjęcie (spasowanie dachu i maski).
yav2cAj.jpg
p2cAKnT.jpg
Poszerzanie nadkoli, żeby koła weszły. 

lR2JvAl.jpg
LJYFlVI.jpg

d2eTtQm.jpg

Kompresor własnej produkcji w toku

S5s81W0.jpg

OtdpdZx.jpg

grill z siatki

TyF7dH9.jpg

Edytowane przez Wierzbol
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2021 o 20:25, Liinc napisał:

Maszyna piekna! Powodzenia

Nie zgodzę się, uważam, że maszyna wyjątkowo paskudna!, ale klasyk z tamtych lat więc czuję się w obowiązku odhaczenia, z tąd tyle przeróbek

Edytowane przez Wierzbol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wierzbol napisał:

Nie zgodzę się, uważam, że maszyna wyjątkowo paskudna!, ale klasyk z tamtych lat więc czuję się w obowiązku odhaczenia, z tąd tyle przeróbek

No, kazdy ma prawo do swojej opini i upodoban. Ja generalnie lubie takie auta z tamtych lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2021 o 18:48, Liinc napisał:

No, kazdy ma prawo do swojej opini i upodoban. Ja generalnie lubie takie auta z tamtych lat

Ja także, wystarczy spojrzeć na moją półkę przedział między 1967-1971, ale nie ten konkretny chellenger (poprawka, sprawdziłem w necie, żaden challenger nie był ładny od kąd zaczęli je robić, a potem było jeszcze gorzej po 1978)

Edytowane przez Wierzbol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Wierzbol napisał:

Ja także, wystarczy spojrzeć na moją półkę przedział między 1967-1971, ale nie ten konkretny chellenger (poprawka, sprawdziłem w necie, żaden challenger nie był ładny od kąd zaczęli je robić, a potem było jeszcze gorzej po 1978)

Z tym sie zgodze ze po 78r byly to już niewypaly ale ten challenger jeszcze jest ok aczkolwiek charger jest lepszy😁

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Kolejny postępy, rozdzielacz w toku.

Zakupiona tez farba (na zdjęciu), oraz pokazuje rozwiązanie które bardzo polecam głównie na rury wydechowe, czyli zaciski na kable (pod farbką), cienkie ścianki wyglądają proporcjonalnie do średnicy rury, efekt można zobaczyć na poprzednim projekcie ’70 Chevelle przy którym go zastosowałem. 


XQx9gkL.jpg

Edytowane przez Wierzbol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, GTiStyle napisał:

Czołem, folia chromowa? podrzuć jakiś link żeby zbadać ten temat. 

pU31tz7.jpg
moja ma już ponad 10 lat, ale klej jeszcze jakoś trzyma, wycinasz z zapasem a potem delikatnie nożem przejeżdżasz w miejscu gdzie np. listwa się kończy i gotowe, ale zaskoczyła mnie przy oklejaniu kompresora, że aż tak się rozciąga (oklejane z jednego kawałka). 

Edytowane przez Wierzbol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, WojtosDK napisał:

Super wygląda, z czego przewody zrobiłeś? 

Co ja będę tłumaczyć, na piątym zdjęciu od góry widać zestaw Detail Master

Edytowane przez Wierzbol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.