Skocz do zawartości

K/ zestaw waloryzujący Shimakaze Hasegawa


slawekmalysek

Rekomendowane odpowiedzi

założył pan temat z pytaniem o zestaw części fototrawionych premium, są one wyceniane drożej niż sam model. do tego ich dostępność jest bardzo ograniczona co znacząco wpływa na ich cenę. zamiast bawić się w piaskownicy mógłby pan zaznaczyć jaką kwotą pan dysponuje i skończyć tą dziecinadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Do panów wyżej. Jestem poważnym importerem. Jeżeli czegoś szukasz to to mam. Tu nie chodzi o to czy ktoś coś kupił ode mnie.  Wasz kolega pisze coś o kombinatorach to wyjaśniam. Żeby być transparentnym i nie kombinować to nie woła się na rozmowy na priv tylko pisze: tego szukam, taką kwotą operuję. Dla jednych agresja dla mnie ochrona przed scamem bo ściągam części i modele z zagranicy i takie marnowanie czasu na typa i kolegów który nie potrafi się wysłowić w swoim temacie mnie nie interesuje. Rozumie jeden z drugim?

 

Nie wiemienilem z tym typem żadnej prywatnej wiadomości. Zadał proste pytanie tutaj to ja spytałem jeszcze prościej. Buziaczki.

Edytowane przez bsnt3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, piotrkur napisał:

Bo nie kupił od niego:mrgreen:

nie no nie bądź taki skromny, twój trolling który nie ma nic wspólnego z ogłoszeniem wniósł bardzo dużo.  ty to zacząłeś i ty zakończyłeś. mistrz pióra.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, w ramach przeprosin za straty moralne jakie poniósł Pan jako poważny importer na tym niepoważnym forum, chciałbym kupić od Pana 2 kontenery czegokolwiek, kontener wszystkiego oraz 3 kontenery tego czego niema a u Pana jest. I deklaruję publiczne, a nie na PW, że zapłacę tyle ile trzeba, a nawet więcej, oczywiście stosownie do potrzeb i wymagań szanownego Pana Poważnego Importera Dóbr Ekskluzywnych oraz Wszelakich.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Soris napisał:

A ja, w ramach przeprosin za straty moralne jakie poniósł Pan jako poważny importer na tym niepoważnym forum, chciałbym kupić od Pana 2 kontenery czegokolwiek, kontener wszystkiego oraz 3 kontenery tego czego niema a u Pana jest. I deklaruję publiczne, a nie na PW, że zapłacę tyle ile trzeba, a nawet więcej, oczywiście stosownie do potrzeb i wymagań szanownego Pana Poważnego Importera Dóbr Ekskluzywnych oraz Wszelakich.

Boso ale w ostro ale w ostrogach:mrgreen:.  Jak to mawia mój przełożony " nie dziaduj ZAWSZE zamawiaj i bierz z górnej półki":super: Jak widać Szanowny Pan Poważny  Importer Dóbr Wszelakich i Luksusowych ( w skrócie SPPIDWiL:D) jest tak poważny że wszyscy pozostali tutaj to banda małych nieważnych  ludzików, jednocześnie chciałbym  tak nieśmiało przypomnieć  że jest tutaj TAKI specjalny dział dla przedsiębiorców nazywa się Słup Ogłoszeniowy. Pozdrawiam  wszystkich Trolli:piwo:. A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adams M1A1 napisał:

jednocześnie chciałbym  tak nieśmiało przypomnieć  że jest tutaj TAKI specjalny dział dla przedsiębiorców nazywa się Słup Ogłoszeniowy. Pozdrawiam  wszystkich Trolli:piwo:. A

Mam tyle postów co ty IQ.  Lubię zbierać modele. Zapraszam do moich przyszłych ogłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, bsnt3k napisał:

Mam tyle postów co ty IQ.  Lubię zbierać modele. Zapraszam do moich przyszłych ogłoszeń.

Panie SPPIDWiL jak widać kłania się czytanie ze zrozumieniem bo  ja nic nie napisałem o Pana postach , także śmiem się domyślać że ta znikoma  ilość budzi jakiś Pana dyskomfort ( takie trudne polskie słowo), podobnie jak kultura której  jak widać  po tych postach wcale nie ma, a co do tych ogłoszeń to tutaj kłania się regulamin działu giełda, zresztą po tych pańskich wystąpieniach to raczej wątpliwe  aby ktokolwiek  chciał cokolwiek od Pana nabyć, nie lepiej to wypłynąć na szerokie wody i zostać rekinem poważnego biznesu a nie marnować  czas na takim  podrzędnym forum. Pozdr. A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Adams M1A1 napisał:

nie lepiej to wypłynąć na szerokie wody i zostać rekinem poważnego biznesu a nie marnować  czas na takim  podrzędnym forum. Pozdr. A.

Jakąś część czasu poświęcam na czytanie ogłoszeń innych użytkowników. Jeżeli dotyczy to modeli które mam pod ręką to nie uważam żebym marnował czas. Czas pokaże kto ma większą lufę panie abramsie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sugerowanie niskiego IQ (infamia) oraz motyw genitalny - ewidentnie jakiś kompleks Poważnego Importera (koniecznie z dużych liter).

W sumie bez takich rodzynków z forum wiałoby nudą 🤣

I pamiętajcie niepoważni forumowicze, że gdy chcecie coś kupić , to musicie natychmiast podawać szczegółowo ile chcecie za to zapłacić (a nie bawić się w piaskownicy)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tcl74 napisał:

Teraz sugerowanie niskiego IQ (infamia) oraz motyw genitalny - ewidentnie jakiś kompleks Poważnego Importera (koniecznie z dużych liter).

W sumie bez takich rodzynków z forum wiałoby nudą 🤣

I pamiętajcie niepoważni forumowicze, że gdy chcecie coś kupić , to musicie natychmiast podawać szczegółowo ile chcecie za to zapłacić (a nie bawić się w piaskownicy)

Dobrze prawisz Przyjacielu:piwo:. To są poważne sprawy , co my malutcy możemy o tym wiedzieć, najważniejsze jest to kto ma większą lufę podejrzewam że Szanowny Pan SPPIDWiL ma lufę co najmniej w kalibrze artylerii głównej z IJN Yamato lub nawet w kalibrze działa kolejowego "Dora" :szczerbol:. Pozr. A.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tcl74 napisał:

Teraz sugerowanie niskiego IQ (infamia) oraz motyw genitalny - ewidentnie jakiś kompleks Poważnego Importera (koniecznie z dużych liter).

W sumie bez takich rodzynków z forum wiałoby nudą 🤣

I pamiętajcie niepoważni forumowicze, że gdy chcecie coś kupić , to musicie natychmiast podawać szczegółowo ile chcecie za to zapłacić (a nie bawić się w piaskownicy)

Wytoczyć ciezkie działa. Tobie to się wszystko z jednym kojarzy? 😆

 

Wracając do sensu. Kupuje modele, i nie robię idioty z mojego sprzedawcy, nie udaję że nie znam ceny tego czego szukam, w czasach gdy mamy scalemates gdzie możesz dokładnie zobaczyć historię firmy która produkuje model i to czy ulepsza formy lub nie daj boże zamkneła biznes nie jest to trudne. Dlatego pana który założył temat palącego jana i że niby na priv uważam na naciągacza. 

 akcesoria/modele są drogie i są też tanie, jak palisz jana oferując śmieszne kwoty za te droższe zestawy to podaj swoją cenę tutaj. Posmiejemy się razem i będziemy wiedzieli jaką kwotą trzeba operować. 

Edytowane przez bsnt3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.