Skocz do zawartości

IJN Food Supply Ship Irako 1944 Pit-Road SPW75DX - 1/700


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatno na www...com udało mi się dostać w bardzo przystępnej cenie model japońskiego statku dostawczego Irako. W związku z tym, że jest on w wersji z pełnym dnem nie zastanawiałem się długo nad jego zakupem. Większość tego typu statków w 700ce niestety wychodzi w wersji waterline. Dodatkowo zestaw Pit Roada posiada blachy i drewniany pokład, co w tej skali jest bardzo rzadko spotykane w tego typu modelach. Cena była też całkiem dobra. Sam model kosztował 200zł, plus przesyłka 44zł, VAT 49zł i opłaty celne 8,5zł.  Całość wyniosło 301,50zł, co przy cenach na Ebayu jest śmieszną kwotą, gdyż trzeba tam zapłacić od 700 do ponad 800zł. Tak więc jeśli ktoś się zastanawia, to proponuję  kupno z ..

 

O459X6T.jpg

jS8wVKw.jpg

ju3jkbZ.jpg

0hHGojA.jpg

n1htZNK.jpg

EoOf7Ic.jpg

BKAvuUB.jpg

hFRLKeF.jpg

0UEM42j.jpg

3TaXP1p.jpg

SkE98ls.jpg

77wxVrq.jpg

TqDmHZK.jpg

bipknu4.jpg

b4HYvDz.jpg

jBFXKjH.jpg

 

Edytowane przez chudyhunter
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, M.A.V. napisał:

zestawik na bogato   :piwo:

jedna rzeczy mi się tylko rzuciła w oczy na rysunku rzutu - jak na transportowiec to miał strasznie małe luki załadowcze

(nawet jak na tego co woził głównie wory z ryżem) :hmmm:

Faktycznie, nie zwróciłem na to uwagi. Ale to tam detal, ważne że sam statek prezentuje się naprawdę fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chudyhunter napisał:

....ważne że sam statek prezentuje się naprawdę fajnie :)

no pewnie :super:   w ogóle to jakoś tak mnie Soja nakręciła "pacyfistycznie" że właśnie jeszcze bym sobie kiedyś jakiegoś cywila zmajstrował.... ale prawda jest taka że w 350 jak przeglądałem asortyment to w zasadzie jedyne okręty które mnie zaciekawiły to liberciaki od Trumpka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, M.A.V. napisał:

no pewnie :super:   w ogóle to jakoś tak mnie Soja nakręciła "pacyfistycznie" że właśnie jeszcze bym sobie kiedyś jakiegoś cywila zmajstrował.... ale prawda jest taka że w 350 jak przeglądałem asortyment to w zasadzie jedyne okręty które mnie zaciekawiły to liberciaki od Trumpka

Liberciaki też są całkiem sympatyczne. Z resztą Zbychu kupuj, co się będziesz ograniczać :szczerbol: Za liberciaka w 350ce z blachami zapłacisz 250 zl :D

 

https://www.plastmodel.pl/p/68/23327/trumpeter-05301-ww2-liberty-ship-s-s-jeremiah-obrien-skala-1-350-modele-statkow.html

A Eduardowe blachy są na zamówienie. Lepiej brać, bo za jakiś czas może nie być :haha:

Edytowane przez chudyhunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • chudyhunter changed the title to IJN Food Supply Ship Irako 1944 Pit-Road SPW75DX - 1/700

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.