Skocz do zawartości

Kupię Dragon 6912 German Gondola w/2cm Flakvierling 38


Mario17

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiam i płacisz jak paczka będzie już w u mnie, po zaksięgowaniu przelewu wysyłam ją do ciebie. 

Edytowane przez bsnt3k
Autokorekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Mario numer telefonu to priv 😆.

Zróbmy tak jak napisałem zamówię i odezwę się jak model będzie już u mnie. Czyli gdzieś za miesiąc. 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piotrkur napisał:

A tak tylko z ciekawości zapytam-nie idzie zrobić "składaka"??Wagon +2x armatka??:hmmm:

A można to zrobić? Tzn dragon wypuścił oddzielnie wagon i armatki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, bsnt3k napisał:

A można to zrobić? Tzn dragon wypuścił oddzielnie wagon i armatki?

A i owszem, zestawy 6086 oraz 6547, tylko że sprzężony flaczek raczej obecnie trudno dostępny jest. Cenowo też by to raczej niekorzystnie wypadło mimo, że zestaw armatki zawiera figurki  w zestawie. Na koniec, nie wystarczy pożenić ze sobą oba zestawy, gdyż pod flaki w gondoli trza by jeszcze podesty dorobić ale dla kogoś, kto choć odrobinę skraczuje, nie powinno stanowić to większego problemu.

Optymalnym zatem, wydaje się zakup rzeczonego zestawu Dragona 6912.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2022 o 16:17, Mario17 napisał:

Ok to czekam

Dziś doatalem informacje od dostawcy że egzemplarz który widniał jako dostępny został już wyprzedany. Zamówienie zostało anulowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2022 o 08:10, Mario17 napisał:

Ok .dziękuj 

Znalazłem ten model w jednym z lokalnych tokijskich sklepów. Cena 220zł. Do tego należy doliczyć koszty wysyłki do Polski i ewentualny VAT.

Edytowane przez bsnt3k
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

220 za model, 100 za wysyłkę. Do tego ewentualny vat przy odprawie celnej w Polsce. 320zł na pewno. Ile powyżej zależy od obsługi celnej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku mogę być tylko pośrednikiem i nic na tym nie zarobię. Musiałby pan teraz wyłożyć te 320zł i czekać na przesyłkę około miesiąca. Później uregulować ewentualny vat lub 8.5zl dla poczty gdy do przesyłki nie zostanie naliczony vat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Greif locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.