Skocz do zawartości

Porady dla początkującego...


radziorek15

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 573
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zauważmy jeszcze to, że sporo ludzi posiada dyslekcje lub dysgrafie...
...a z tych, którzy je rzekomo posiadają, ponad połowa posiada je tylko na papierze (a błędy pojawiają się z lenistwa do nauki).

 

Pozdrawiam

Obojętnie czy mają problemy zdiagnozowane czy nie, to nie jest powód, aby linczować za to, kogokolwiek na forum internetowym.
Oczywiście, nie namawiam do linczowania. Namawiam tylko wszystkich dys... do pracy nad sobą. Szczególnie tych "papierkowych".

 

Chyba zbyt bardzo odbiegliśmy od tematu...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje:

-wyczyścić temat z kilku nie potrzebnych postów.

-nie zaczepiać nikogo za błędy tylko próbować pomóc (gdyby mi któryś z kolegów z forum firefoxa nie pokazał to pewnie miałbym błąd w co drugim wyrazie a mam 20lat).

-i niezależnie od podejrzeń pomagać nowemu koledze bo jak co to wszystko wyjdzie z czasem.

 

 

Powiedz David, przyszły już narzędzia? Jak masz aparat to pokaż co ciekawego kupiłeś żeby przekonać jednak kolegów co do twojego zapału.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazędzi nie dostałem jeszcze,a o świat modeli powiedział mi instruktor na wtz,bo on tam kupował figurki i mi ten sklep polecił.Dał mi jeszcze 4 poradniki modelarskie 1 było o dioramach,2 o pojazdach bojowych,1o poctawach tam pisało o:sprzecie,farbach,nazędziach,areograf,jak malować,lufy metalowe,elementy fototrawione itp.I tam była reklama jadar shop jak wcześniej pisalem i tam pisze jaka firma z danego kraju. Wiecie o jakie poradniki mi chodzi.Instruktor klei tylko z kartonu wiec mi nic nie powie o plastikach bo niewie.Ale zato daje zdjecie modelu tylko nie wiem czy dobrze dałem?widzicie?jak nie to jak wzućić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widać fotki.

 

Najlepiej wejdź na stronę fotosik.pl i jest tam opcja Dodaj Zdjęcie. Nie musisz się logować, aby wrzucić zdjęcie. Postępuj zgodnie z instrukcją i jak juz dodasz fotkę, pojawi się strona z kodami. Najlepiej skopiuj pierwszy kod Miniaturka na forum i wklej go do posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firefox mi nie działa?Pozdrawiam
- to przed wyslaniem wklejaj txt, do edytora tekstu (Word itp.) i tam zrob korekte. Wiele mozna zrozumiec, ale Twoja ortografia jest tragiczna. Potraktuj moja rade powaznie.

 

Pozdr.

Pawel

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DBauer truckman zgadzam się z tymi panami to forum o modelarstwie a nie o ortografii. Należy zachować poprawnośc języka ale bez przesady.

 

DAVID COPERFILD ciekawy model sobie wybrałeś ,jednak jak na pierwszy model to według mnie troche za trudny malutkie cześci ma ,ale to twój wybór.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid jak wrzucasz zdjęcie na forum wrzuć kod html z ramki "MINIATURA NA FORUM" znajdziesz to w kodach obrazka na fotosiku

PRZYKŁAD ORAZ JAK TO ZROBIĆ (kliknij w miniaturę tam jest wszystko wyjaśnione pismem obrazkowym)

218030d5ae380091m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklej adres zdjęcia (w tym przypadku http://images32.fotosik.pl/300/c128ddb77e11f5ac.jpg) między znaczniki adres

 

CZYLI:

 

c128ddb77e11f5ac.jpg

 

Chyba na fotosiku są również gotowe kody do pobrania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam do czasu jego oczyszczenia.

 

Oczyściłem temat na ile się dało. Przepraszam za usunięcie postów. Jakby co są wszystkie zachowane na serwerze forum. Może niektóre wypowiedzi będą wyglądały na wyrwane z kontekstu, ale chyba nie dało się zrobić inaczej.

 

Do DAVID COPERFILD: w dzisiejszych czasach dostęp do edytorów tekstu jest powszechny i nie wymaga nakładów finansowych. Korzystanie z nich i pisanie poprawnie, wymaga tylko dobrej woli piszącego. Nikt nie linczuje za pojedyncze błędy, za brak polskich "ogonków" czy też literówki, ale Twoje posty rażą powtarzalnością niechlujstwa. Jeżeli nie poprawisz się, obiecuję osobiście, posty będą usuwane.

 

Jeszcze raz przepraszam wszystkich za zmieszanie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok postaram się poprawić błędy, piszę teraz w openOffice, więc powinno być lepiej. Teraz może być, czy jeszcze za dużo byków. Pozdrawiam modelarzy z Torunia i okolic bo byłem tam na wyciecze 4 dni, wczoraj wróciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.