Skocz do zawartości

Szybki strzał-Pantherturn III Berlin


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

Z kolejności fotek wnioskuję, że rozebrałeś i umyłeś wszystko doprowadzając do stanu nówka nieśmigana

Oczywiscie żartuję - piękna robota i czekam na finisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota Rafale,

Sens niby ma,te kostki musiałyby fajnie rykoszetować i chronić podstawę, która jest zabetonowana ?

Tja, była to naprawdę niebezpieczna i trudna do zniszczenia zabawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na to patrze to mam niedparte wrażenie że czegoś tu brakuje....kadłuba

 

Fakt. Swoją drogą ciekawa byłaby niewielka dioramka, przedstawiająca wkopanego w ziemię np. Tigera, w Berlinie. Z tego co kojarzę, takie dwa lub jeden Tiger były wkopane obok berlińskiej politechniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniutka winetka ale trochę bez życia taka, ot wieża, kawał bruku, a gdzie fanty ? ludzie ?

Wieża - bardzo podoba mi się wykonanie, trafienia i rdza. Jakaś ubaoga tylko ta płyta górna wieży, żadnych wizjerów itp.

http://www.krawa.info/a_Pantherv.jpg lub

KLIKNIJ TU

Bruk - mam sentyment do tego tworu więc tym bardziej Twoja praca przypada mi go gustu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś ubaoga tylko ta płyta górna wieży, żadnych wizjerów

 

Bo to jest standardowa wieża Panthery, właśnie z zubożonym i pogrubionym stropem, wyprodukowana i przeznaczona tylko i wyłącznie dla stanowisk Pantherturm. To co pokazałeś w linkach pokazuje wieże zdjęte z uszkodzonych czołgów, a nie wieże produkowane wyłącznie dla Pantherturmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Czterech Pancernych są pokazane tez dwa Tigery

Niestety..widziałem

a gdzie fanty ? ludzie ?

Fanty do mnie lecą,ludzi nie będzie...no może 1 "Ruskij"

 

Jendrass1, popraw link bo rozwaliło stronę

Bo to jest standardowa wieża Panthery, właśnie z zubożonym i pogrubionym stropem

Dokładnie

 

Dopóki nie będę miał wszystkiego co trza...to stoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest standardowa wieża Panthery, właśnie z zubożonym i pogrubionym stropem, wyprodukowana i przeznaczona tylko i wyłącznie dla stanowisk Pantherturm...
Właśnie dziwiłem się dlaczego są 2 rodzaje wież dzięki za fachową odpowiedź. A ta wieża którą wyciągnięto jakiś czas temu z nasypu kolejowego pod Szczecinem to była w wersji Pantherturm czy zwykłej seryjnej Panthery ?! W każdym razie diabelski wynalazek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta wieża którą wyciągnięto jakiś czas temu z nasypu kolejowego pod Szczecinem to była w wersji Pantherturm czy zwykłej seryjnej Panthery ?! W każdym razie diabelski wynalazek.
Tak troszkę schodząc z tematu - Jendrass masz może gdzieś link o tym, albo jakieś info? Bo kiedyś o tym czytałem, ale nie pamiętam gdzie i nie mogę znaleźć tego artykułu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wyhodowałem sobie rdzę

DSCF9382.jpg

 

Ferma znajdowała się w...butli od powietrza(zasilanie aero), od czasu do czasu trzeba ją spuścić(wodę), która zbiera się w powyższej.Zobaczyłem kolorek...i po prostu musiałem ja mieć

 

 

Na "rozruch" wziąłem ten nieskończony projekcik, dalej dosypałem tu i tam......

Poszły puste łuski, zdemolowane (mała ilość) gąsienice, roz...klekotana skrzynia jakowaś.

 

P8129033.jpg

P8129031.jpg

 

Co myślicie o obrazie?

 

Tu celowo zalepiłem twarz, wiadome...finalnie będzie widać, ale co za dużo to niezdrowo.

Chcę go oprawić w ramki, a na wysokości osobnika głowy, wykonać zbicie, jakby ktoś obcasem nań stanął.

Mniej wiecej wyglada to obecnie tak:

P8129037.jpg

P8129031.jpg

P8129032.jpg

DSCF9415.jpg

 

Wieża..."pozalewowo/gaszona":

P8129033.jpg

P8129026.jpg

P8129023.jpg

 

 

Mam nadzieję, że scenka zaczyna bierać "przekonywującego" wyglądu.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieża..."pozalewowo/gaszona":

Świetny efekt! W pełni przekonywujący i realistyczny! Gratuluję.

No i z obrazem ciekawie się zapowiada. Mam nadzieję, że zróżnicujesz kolorystycznie kosteczki bruku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt świetny, wykonanie genialne, ale ten plakat, czy jak kto woli obraz za nic tu nie pasuje. Jeśli już koniecznie chcesz dać coś takiego na dioramkę, to ja proponuję wydrukować jakiś plakat propagandowy i przykleić na wieżę, lub zamiast plakatu dać na bruk jakieś stare, pogięte gazety, fruwające na wietrze, po ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z obrazem ciekawie się zapowiada. Mam nadzieję, że zróżnicujesz kolorystycznie kosteczki bruku?

Mam jeszcze kilka luźnych, jak zakończę męczyć finalnie wieżę, ruszę i kostki,kilka tych w rozsypce w koło wieży także zmieni odcienie(jednak niewiele(patrząc na nie za dnia,już są zróżnicowane kolorystycznie.

 

 

za nic tu nie pasuje.

To z "obrazków" Verlinden, jest tam także kilka i propagandowych..

Ten obraz, jest dość sporawy-w stosunku do całości.

propaganda na tak zniszczonej wieży...chyba byłoby to mało przekonywujące, natomiast gazetki-wezmę pod wzgląd(na pewno).

 

Chyba zdecyduje sie na więcej drewna na bruku, jakieś beleczki ze zburzonych budynków....potrzebuję coś na "wypośrodkowanie"....oraz przestrzeń pod lufę/tory.

 

Rzelu, świetna fotencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.