Skocz do zawartości

Syberyjczyk i -40 stopni i szybko się zamarza


Yonex13

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie pamiętacie mojego kota którego mi tak skomentowaliście

Model który przedstawia to ten sam kot w 72 od Italki...

Kazaliście mi go wkąpać w krecie tak zrobiłem...

Farba nie zeszła więc go wyjąłem z miski i zapomniałem go opłukać i wyszło mi zimowe kamo...

 

Dlatego taki tytuł..

 

Daje tylko dwie fotki... Bo przecież już go znacie ale nie od tej strony.. Hehe dla was...

 

8ffd546934c0e195.jpg

 

7b7665cf2fde266b.jpg

To by było na tyle...

Jak chcecie to komentujcie jak nie to nie komentujcie...

to zależy od was...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chwle się tym modelem ja tylko go dałem żeby śmiesznie było nie chce go kąpać w zlenuxie i innych badziewiach...

Chce go tak zostawić samo wyszło i niech tak będzie....

 

Kret... kret... kret to badziew jest. Wykąp go w cleanluxsie, farba zejdzie w 15 minut- ja tyle kąpałem swojego Jagtigera.

pozdrawiam!

 

A jeżeli następnym razem będę musiał zmywać farbe (oby nie) to użyje clenuxa (czy jakoś tak)

 

 

Jeszcze ze 2 kompiele i powinno być dobrze.

 

Myślisz że by góra też tak "ładnie zamarzła jak gąski "

 

 

raczej wygląda jakby przeleżał na dnie bardzo zasolonego morza a nie jak w kamo zimowym ;)

 

Tak pewnie leżał w Morzu Martwym w tym morzu można usiaść na wodzie tak jes słone...

I odrazu jest rozwiązana zagadka z Jezusem że on umiał chodzić po wodzie trochę "magi" "dobra woda" i już mamy cud hehe

 

 

Wykąp go jeszcze bo taki obfity jest.

 

Co miałeś na myśli gdy to pisałeś Jędrsie pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...wiesz.....chyba jest gorzej niż było....Wygłada jakbyś nanosił na niego pastę do zębów za pomocą szczotki drucianej......ech..daruj go sobie. Rób następne......

 

Ja już go sobie podarowałem ja już z nim nic nie robie samo to wyszło tak jak napiszałem na początku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I odrazu jest rozwiązana zagadka z Jezusem że on umiał chodzić po wodzie trochę "magi" "dobra woda" i już mamy cud hehe

Modelarz czyta podobno źródła ........tak więc nie po morzu chodzil Pan Jezus więc teoria z solą kiepsko , zresztą nie ma się co dziwić z pamięcią też .........zapomnieć model wydłubac z kąpieli .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

raczej wygląda jakby przeleżał na dnie bardzo zasolonego morza a nie jak w kamo zimowym ;)

 

Tak pewnie leżał w Morzu Martwym w tym morzu można usiaść na wodzie tak jes słone...

I odrazu jest rozwiązana zagadka z Jezusem że on umiał chodzić po wodzie trochę "magi" "dobra woda" i już mamy cud hehe

 

 

Się tam NA WODZIE usiąść nie da, próbowałem kilka razy i coś mi ten cud nie wyszedł. Ale nawet w M. Martwym tygrys poszedł by na dno.

 

Najważniejsze to sie nie zniechęcać. praca praca i jeszcze raz praca. Może pomyśl nad zmianą farb z Pactry na coś czym się łatwiej maluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Jak dożucisz mu troche błotka i postawisz do połowy w błocie, i posypiszesz sniegiem wszystko powinno byc ok

Wiecie co ja chyba zrobie tak jak pan Thomson pisał tak dla zabawy...

Tylko powiedźcie mi z czego zrobić podstawke czy może to być steropian i bym go tak do polowy gąsek "zakopał" i popruszył śnieżkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.